بررسی مشكلات صندوق بیمه كشاورزی در كمیسیون مربوطه

بررسی مشكلات صندوق بیمه كشاورزی در كمیسیون مربوطه

به گزارش فی بگیر نایب رییس كمیسیون كشاورزی آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس از حضور رئیس صندوق بیمه كشاورزی در جلسه كمیسیون آگاهی داد و اظهار داشت: در جلسه امروز گزارشی از كمیته احصاء كننده مشكلات صندوق های بیمه قرائت شد.


محمدجواد عسکری در گفت و گو با ایسنا در مورد جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی موضوع بیمه محصولات کشاورزی بود. این نخستین جلسه ای کمیسیون کشاورزی در زمینه بیمه ای بود. مدتی پیش کمیته ای در کمیسیون ماموریت داشت که مشکلات صندوق های بیمه را احصاء کند. در جلسه امروز گزارشی از آن کمیته قرائت شد.
نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس از حضور رئیس صندوق بیمه کشاورزی در جلسه کمیسیون آگاهی داد و اظهار داشت: نگاه ما به بیمه محصولات کشاورزی جدی است. مجموعه ستاد بیمه محصولات کشاورزی باید محکم پای کار بیاید. صندوق های بیمه کشاورزان اصلا خوب عمل نمی کنند البته بتازگی سامانه ای طراحی شده و اقدامات مناسبی صورت گرفته اما کافی نیست.
او در آخر اظهار داشت: کشاورزی به شدت نیازمند بیمه تضمینی است. محصولات کشاورزی با آمدن سیل، سرما و برف، زلزله، تگرگ و حتی گرمای بیش از اندازه لطمه می بینند. پس این محصولات و به تبع آن زندگی کشاورزان دست خوش تغییرات زیادی است. کمیسیون کشاورزی به خوبی در این مورد ورود کرده امیدواریم در جلسات بعدی خروجی خوبی داشته باشیم.
منبع:

1399/05/13
12:08:05
5.0 / 5
2147
تگهای خبر: محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها