در گفت وگو با فی بگیر اعلام شد

تشدید نظارت در پایانه های مسافری

تشدید نظارت در پایانه های مسافری

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام نمود: نظارت در پایانه های مسافری چهارگانه استان تهران طی روزهای گذشته تشدید شده است و با جدیت با متخلفان برخورد خواهیم کرد.


حیدر نوروزی در گفتگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت ترمینال های مسافری استان تهران اظهار نمود: هم اکنون ترمینال های چهارگانه جنوب، غرب، بیهقی و شرق در وضعیت بسیار آرامی است و مسافر چندانی وجود ندارد که نگران هجوم آنها و عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی باشیم.
وی ادامه داد: از آغاز هفته که ستاد ملی مقابله با کرونا پروتکلهای جدید بهداشتی را برای حمل و نقل عمومی در حوزه جاده ای و کاهش ظرفیت این ناوگان تا یک سوم را ابلاغ نمود نظارت های خویش را در چهار ترمینال مسافری پایتخت تشدید کردیم و ضمن استقرار دائم ناظران راهداری، گشت های ویژه ای را تا ساعت پایانی کار ترمینال ها پیشبینی کردیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به اینکه طی روزهای گذشته به هیچ اتوبوسی اجازه پذیرش مسافر بیشتر از ۱۷ نفر را در جهت اجرای پروتکلهای بهداشتی ندادیم، افزود: در همه ترمینال ها نظارت دقیقی انجام دادیم تا هیچ اتوبوسی با ظرفیت بیش از اندازه از ترمینال خارج نشود. از طرفی گشت هایی را در خروجی های استان تهران و در پلیس راه ها پیشبینی کردیم و اگر اتوبوسی برخلاف ظرفیت های موضوعی مبادرت به پذیرش مسافر کرده بود، مسافر مازاد را از اتوبوس پیاده کردیم یا اگر امکان پیاده شدن مسافران وجود نداشت پرونده آن اتوبوس و شرکت حمل و نقلی را به کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ ارجاع دادیم.
نوروزی با اشاره به اینکه حدود ۵۰۰۰ دستگاه اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه در تهران حمل و نقل عمومی جاده ای را برعهده دارند، اظهار داشت: اگر در این میان تعدادی تخلف هم صورت بگیرد نباید آنرا به کل ناوگان حمل و نقل عمومی تعمیم داد و مسلما این تخلفات پیگیری خواهد شد اما گاها در سایت ها و شبکه های اجتماعی تخلفاتی در ارتباط با سنوات و ماه های گذشته انتشار یافته است.
وی تاکید کرد: هم اکنون وضعیت آرامی در پایانه های مسافری چهارگانه استان تهران حاکم است و از الان به دنبال بازگشت مسافران به تهران و احیای جدید پروتکلهای بهداشتی ابلاغی در ایام پیش رو هستیم اما اگر مردم در این عرصه شاهد تخلفی در این عرصه از جانب رانندگان اتوبوس یا شرکتهای حمل و نقل بودند آنرا به اداره کل راهداری استان تهران یا سامانه ۱۴۱ گزارش کنند تا به سرعت با متخلفان برخورد شود.1400/05/27
23:38:56
5.0 / 5
203
تگهای خبر: دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها