وام بدون سپرده خرید مسکن باز هم تمدید گردید

وام بدون سپرده خرید مسکن باز هم تمدید گردید

به گزارش فی بگیر بانک مسکن باز هم مهلت پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن را تمدید کرد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، بانک مسکن اعلام نمود: در جهت تمدید مدت استفاده از منابع ناشی از صدور اوراق رهنی مذکور، به منظور مساعدت با خریداران واحدهای مسکونی و پاسخگویی به تمامی در خواست های واصله و تعهدات بوجود آمده توسط شعب و با در نظر گرفتن تعطیلی های در ارتباط با شیوع کرونا، بدین وسیله مهلت استفاده از تسهیلات طرح ۸۲ تا آخر شهریور ماه سال ۱۴۰۰ تمدید می شود.
در این راستا اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مذکور مشمول درخواست هایی می شود که پیش نویس قرارداد آن حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ تنظیم و قرارداد ذیربط حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ در دفاتر اسناد رسمی ثبت گردد.
تمامی شعب بانک مسکن به متقاضیانی که تا آخر شهریور سال آینده درخواست بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را دارند، تسهیلات موصوف را به صورت توام (بخشی از محل اعتبار داخلی بانک و بخشی از محل خرید اوراق مذکور) پرداخت خواهند کرد.

پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از دیماه سالجاری به متقاضیان پرداخت می شود به نحوی است که نیمی از مبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعا تا سقف های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم ) پرداخت می شود.
بدین سان متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند.
گفتنی است که سقف تسهیلات مذکور در مرکز استان، برای خرید انفرادی ۸۰میلیون تومان و برای زوجین ۱۶۰ میلیون تومان و در شهرستان های استان برای خرید انفرادی ۶۰ میلیون تومان و برای زوجین ۱۲۰ میلیون تومان است.1400/05/24
13:44:16
5.0 / 5
227
تگهای خبر: پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها