دبیر شورای هماهنگی بانك ها:

خدمات حضوری در بانكهای كشیك نداریم

خدمات حضوری در بانكهای كشیك نداریم

به گزارش فی بگیر دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی اعلام نمود: با وجود تعطیلی همه بانک ها در دو استان تهران و البرز، تعداد اندکی از بانک ها همانند روزهای تعطیل ایام نوروز بصورت کشیک فعال می باشند اما خدمات حضوری نداریم.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، در پی تعطیلی تمامی ادارات استانهای تهران و البرز از امروز تا یکشنبه هفته آتی کلیه شعب بانکهای دولتی و خصوصی نیز در طول این مدت تعطیل شدند.
براین اساس، تمامی خدمات بانکی بصورت غیرحضوری انجام می شود و سامانه های بانکی چون پایا، ساتنا و چکاوک نیز فعال خواهند بود که بدین منظور، بانک مرکزی در بخشنامه ای با تاکید بر این که تمهیدات لازم جهت تامین اسکناس کافی در دستگاه های خودپرداز بانک ها در ایام تعطیل پیش رو، صورت گیرد، ساعات کاری سامانه های ساتنا و پایا و نحوه تمدید ضمانت نامه های صادره سامانه سپام ریالی در ماه های تیر و مرداد سال جاری را به شبکه بانکی ابلاغ نمود.
علاوه براین، علیرضا قیطاسی اظهار داشت: تعداد اندکی از بانک ها همانند روزهای تعطیل ایام نوروز بصورت کشیک در سایت بانکهای مربوطه اعلام می شود تا با توجه روزهای پایانی ماه و سررسید پرداخت حقوق های شاغلین و بازنشستگان، اقدامات لازم انجام داده شود.
دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، اصرار کرد که خدمات حضوری در تعطیلات پیش رو داده نمی گردد.
وی اضافه کرد: با وجود تعطیلی همه بانک ها (دولتی و خصوصی) در دو استان تهران و البرز، برنامه ریزی ها صورت گرفته و شعبی بدین منظور مشخص شده است تا حقوق کارکنان دولت بموقع پرداخت گردد.
منبع:

1400/04/30
22:59:12
5.0 / 5
472
تگهای خبر: پرداخت , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها