تغییر ساعت كاری بانك ها از شنبه ۱۹ تیر

تغییر ساعت كاری بانك ها از شنبه ۱۹ تیر

به گزارش فی بگیر طبق اعلام مسؤلان بانکهای خصوصی و دولتی، ساعت فعالیت کارکنان بانک ها و رجوع مشتریان از روز شنبه ۱۹ تیر تغییر می کند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، روز گذشته هیئت وزیران تصویب کرد که با عنایت به کمبود برق در هفته جاری و لزوم تأمین برق مورد نیاز بخش های ضروری کشور همچون بخش خانگی، فعالیت ادارات و سازمان های دولتی در تهران و سراسر کشور تا آخر مرداد ماه، در ایام پنجشنبه تعطیل خواهد بود.
در پی این مصوبه، بانکهای خصوصی و دولتی هم در پنج شنبه ها تا آخر مرداد ماه سالجاری تعطیل شدند که این مورد به تمام شعب بانکی سراسر کشور ابلاغ گردیده است و مردم برای بهره مندی از خدمات بانکی باید از خدمات غیرحضوری در این روز استفاده کنند.
در این باره علیرضا قیطاسی_ دبیر شورای هماهنگی بانک ها - درباره این که اگر تاریخ وصول چکی برای پنج شنبه باشد، وضعیت آن چک چه می شود، اظهار داشت: چک هایی که تاریخ وصول آنها در پنج شنبه باشد، وصول آنها به نخستین روز کاری بعد منتقل می شود.
از سوی دیگر، حالا محمد رضا جمشیدی_دبیر کل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی - در ابلاغیه ای اعلام نمود: طبق اعلام تلفنی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و اصرار استانداری تهران از روز شنبه ۱۹ تیر تا اطلاع ثانوی ساعات حضور کارکنان در کلیه بانک ها و موسسات اعتباری در استان تهران ۶: ۳۰ و ساعت پذیرش مشتریان ۷ تا ۱۳: ۳۰ خواهد بود.
در بخش دیگری از این ابلاغیه آمده است: در صورت نیاز در انتها هفته تصمیمات نهایی اتخاذ خواهد شد و کانون بانک ها و مؤسسات اعتباری خصوصی جدا درخواست دارد، همکاران درکلیه واحدها حداکثر از ۵۰ درصد چراغ های روشنایی درطول کار بهره برده و دستگاههای سرمایشی را از ساعاتی زودتر از تعطیل واحدها خاموش کنند.
جمشیدی خاطر نشان کرده است که تعیین ساعات کار شعب واحدهای مستقر درسایر استان ها کماکان با هماهنگی مقامات ذیصلاح استانها خواهد بود.
علاوه براین، شورای هماهنگی بانکهای دولتی هم در اطلاعیه ای اعلام نمود که با عنایت به هماهنگی های به عمل آمده با معاونت نوسازی سازمان اداری و استخدامی کشور و بانک مرکزی، ساعت فعالیت بانک ها تا اطلاع ثانوی برای کارکنان ۶: ۳۰ تا ۱۳: ۳۰ و برای رجوع کنندگان ۷ تا ۱۳ خواهد بود.
در بخش دیگری در این اطلاعیه ای آمده است: از روسای محترم شعب بانک ها انتظار می رود که در این بازه زمانی برای کاهش مصرف انرژی سیستم های سرمایشی را تنظیم و خاموش آنها را پس از ساعت اداری مد نظر قرار دهند.1400/04/18
14:12:15
5.0 / 5
309
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها