معاون وزیر صمت:

واگذاری اسناد مالكیتی واحدهای شهرك صنعتی قرچك تسریع می شود

واگذاری اسناد مالكیتی واحدهای شهرك صنعتی قرچك تسریع می شود

به گزارش فی بگیر از تهران معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از پیگیری های لازم به منظور تسریع در انجام مراحل واگذاری اسناد مالکیتی واحدهای تولیدی شهرک صنعتی قرچک اطلاع داد و از جهاد کشاورزی خواست این مورد را هرچه زودتر تعیین تکلیف کند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، علی رسولیان ظهر پنجشنبه دهم تیر ماه در جلسه ویژه رفع موانع شهرستان قرچک بیان نمود: شهرک صنعتی قرچک باوجود مدت کوتاهی که از زمان راه اندازی آن می گذرد، در راه رونق تولید خوب حرکت کرده اما نمی گردد شهرکی که به تهران نزدیک است در تأمین برق و سایر موارد زیرساختی کاستی داشته باشد.
وی افزود: شبکه گاز شهرک صنعتی قرچک آماده شده و شرکت گاز باید عملیات تست و تزریق را انجام دهد.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار نمود: تابحال ۸۰۰ قرارداد در شهرک صنعتی قرچک منعقد شده و واحدها مشغول به کار هستند و ۳۶۴ واحد هم درحال ساخت و ساز هستند.
معاون وزیر صمت اظهار داشت: تمام زیرساخت ها همچون راه دسترسی بهتر به شهرک باید به سرعت تامین گردد و هیچ دستگاهی نباید در این حوزه تعلل نکند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شرکت شهرک های صنعتی در هر زمینه ای تعهد داشته باشد ملزم به اجرا در اسرع وقت است؛ رفع مشکلات واگذاری اسناد مالکیتی، سرمایه گذاران را به ادامه مسیر ترغیب می کند.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار داشت: در حال حاضر در حوزه برق شهرک صنعتی قرچک کسری نداریم اما با عنایت به ساخت و سازها، اگر پست برق به موقع راه اندازی نشود و سازمان برنامه و بودجه و شرکت برق به تعهدات عمل نکند به کسری منجر می شود.1400/04/10
22:46:42
5.0 / 5
215
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها