رئیس سازمان تعزیرات حكومتی:

نظارت روزانه بر ۸۰ هزار نانوایی كار سختی است

نظارت روزانه بر ۸۰ هزار نانوایی كار سختی است

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی اظهار داشت: هرچند ۸۰ هزار واحد نانوایی در سطح کشور موجود است که نظارت روزانه بر این واحدها کار سختی است اما نظارت جزو تکالیف و وظایف سازمانی تعزیرات، اصناف، اتحادیه ها و سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و.. است.به گزارش فی بگیر به نقل از خانه ملت، جمال انصاری رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، درباره گرانفروشی برخی نانوایان، اظهار داشت: قیمت نان مبحث پر بحثی است چونکه از یک سو جامعه مصرف کنندگان بسیار گسترده بوده و از طرفی بخشی زیادی از مردم از این مسیر ارتزاق می کنند.

وی اضافه کرد: در چند سال قبل مبحث تغییر قیمت نان و یکسان سازی نرخ آرد همواره مطرح بوده اما تا زمانی که در اینباره تصمیمی دریافت نشده، سازمان تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه ها مکلف اند با هر تغییری در کیفیت و کمیت نان برخورد کنند.

معاون وزیر دادگستری افزود: هرچند ۸۰ هزار واحد نانوایی در سطح کشور موجود است که نظارت روزانه بر این واحدها کار سختی است اما نظارت جزو تکالیف و وظایف سازمانی تعزیرات، اصناف، اتحادیه ها و سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و.. است.

وی ضمن اشاره به تشدید نظارت ها، افزود: روند آماری سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ نشان داده است که پرونده های سازمان تعزیرات حدود ۲۵ درصد در حوزه در ارتباط با نان در مسائلی مانند کیفیت، قیمت و... افزایش پیدا کرده است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه باید به بررسی ادعای نانوایان توجه کرد که آیا زمان آن رسیده که قیمت نان افزایش یابد یا خیر؟ اظهار داشت: افزایش قیمت نان، قبل از اعلام از جانب مجمعی رسمی، تخلف بوده و با متخلفان برخورد و جریمه های نقدی، پلمپ واحد و... برای آنها در نظر گرفته شده است.
1400/03/11
22:52:02
5.0 / 5
314
تگهای خبر: تولید , دستگاه , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها