نوبخت خبر داد

استخدام ۸۶۰ نیروی جدید در سازمان جنگلها

استخدام ۸۶۰ نیروی جدید در سازمان جنگلها

فی بگیر: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از فراهم شدن مقدمات لازم برای استخدام 860 نیروی جدید در سازمان جنگلها آگاهی داد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، محمد باقر نوبخت امروز (دوشنبه) در نشستی که در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار شد، اظهار نمود: برنامه ما این است که با برگرداندن قسمتی از درآمدهای سازمان جنگلها به این سازمان، منابع اعتباری آنرا تامین نماییم.
وی ادامه داد: درخواست سازمان جنگلها این است که برای اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوان داری در شش ماهه نخست سال حداقل ۵۰ درصد اعتبارات تخصیص پیدا کند. ما نیز در این حوزه همکاری مساعد را خواهیم داشت.

نوبخت افزود: از سویی دیگر سازمان جنگلها درخواست تخصیص کامل بودجه طرح های حفاظت و صیانت در مقابل حریق را داشت. باید به این نکته دقت کنیم که این سازمان برای جلوگیری از حریق نیازمند استفاده از تکنولوژی های جدید است و در کنار این به نیروی انسانی مجهز نیاز دارد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ضمن اشاره به این که طی سالهای اخیر ۲۵۰۰ نفر از نیروهای سازمان جنگلها بازنشسته شده اند، اظهار داشت: ازاین رو مقدمات استخدام ۸۶۰ نیروی جدید فراهم گشته است و این نیروها طی تیرماه آزمون خواهند داد.

نوبخت در آخر اظهار داشت: بر این اساس باتوجه به شروع آتش سوزی های جنگلی در کشور تجهیزات نیروهای شاغل و داوطلبان مردمی نیز تقویت می شود.

منبع:

1400/03/11
10:37:06
5.0 / 5
619
تگهای خبر: استخدام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها