آمریكایی ها از مالیات های بالا شاكی هستند

آمریكایی ها از مالیات های بالا شاكی هستند

به گزارش فی بگیر نتایج یک نظرسنجی جدید نشان داده است بیشتر از نیمی از آمریکایی ها معتقدند مالیات اخذشده از درآمدشان بالا است.


به گزارش فی بگیر به نقل از فاکس بیزینس، نظرسنجی موسسه گالوپ از شهروندان آمریکایی که اظهارنامه های مالیاتی خویش را ارائه کرده اند نشان داده است که ۵۱ درصد شاغلین معتقدند نرخ مالیات بر درآمد در این کشور بسیار بالا است. ۴۴ درصد شرکت کنندگان نرخ ها را معقول می دانند و تنها چهار درصد شهروندان معتقد بوده اند که نرخ های مالیاتی پایین است. به صورت متوسط در سه سال گذشته ۵۵ درصد مالیات دهندگان معتقد بوده اند که نرخ های مالیاتی ناادلانه است و ۴۳ درصد آنرا عادلانه دانسته اند.
بیشترین نارضایتی از ارقام مالیاتی در ارتباط با سال ۱۹۶۹ با نارضایتی ۷۰ درصد مالیات دهندگان بوده است. از زمان روی کار آمدن دولت جورج بوش، کاهش نرخ های مالیاتی به یک از اولویت های سیاست های مالیجمهوری خواستار تبدیل شد اما دموکرات ها عمدتا طرفدار افزایش مالیات ها برای تأمین منابع مالی لازم مخارج عمومی و سرمایه گذاری بیشتر روی زیرساخت ها هستند.
با در نظر گرفتن گرایشات سیاسی، ۶۵ درصد طرفداران حزب دموکرات معتقدند نرخ های مالیاتی بالا است اما این رقم در میان پایگاه های جمهوری خواه ۴۸ درصد اندازه گیری شده است.
نتایج نظرسنجی موسسه گالوپ نشان داده است که طبقه متوسط در آمریکا بیشترین نارضایتی از پرداخت مالیات ها را دارد تا جایی که ۵۹ درصد خانوارها با متوسط درآمد ۴۰ هزار تا ۹۹ هزار و ۹۹۹ در سال معتقد بوده اند نرخ های مالیاتی بالا است در حالیکه ۳۵ درصد افراد با درآمد بالای ۱۰۰ هزار در سال چنین نظری داشته اند. در میان شرکت کنندگان این نظرسنجی، ۵۷ درصد انتظار دارند نرخ مالیات ها سال اینده بیشتر شود. ۳۳ درصد معتقد بوده اند نرخ مالیاتی ثابت می ماند و تنها هشت درصد امیدوار بوده اند که نرخ مالیاتی از سال قبل کمتر شود.
دولت جو بایدن در نظر دارد با هدف تأمین منابع لازم برای اجرای بسته محرک دو تریلیون دلاری جدید خود، نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها را از ۲۱ درصد به ۲۸ درصد افزایش دهد.1400/02/20
23:39:52
5.0 / 5
649
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها