رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خبر داد:

اختصاص ۱۳۰ میلیارد برای راه های روستایی و عشایری و محرومیت زدایی لرستان

اختصاص ۱۳۰ میلیارد برای راه های روستایی و عشایری و محرومیت زدایی لرستان

لرستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان از اختصاص 130 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و مرمت راه های روستایی و عشایری و محرومیت زدایی در استان آگاهی داد.


سمانه حسن پور سیزدهم اردیبهشت اظهار داشت: اعتبارات عمرانی لرستان از ۹۵۳ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۹ به یک هزار و ۷۳۲ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ رسیده است که ۸۱ درصد رشد را نشان میدهد.
وی اضافه کرد: سند استراتژیک آمایش لرستان برمبنای مطالعات و به روزرسانی های لازم در سال ۱۳۹۹ تهیه و تصویب گردید و این سند برای اجرا به فرمانداران، مدیران دستگاه های اجرائی و دانشگاه ها ابلاغ گردیده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان با اعلان اینکه برای اولین بار است که این اسناد تمام مراحل تهیه و تصویب را در کشور طی کرده اند، اظهار داشت: دستگاه های اجرائی باید نکات مربوط به حوزه خودرا در این سند امضاء و اجرا کنند.
حسن پور افزود: سند آمایش سرزمین دو جزء دارد، سند آمایش ملی کشور و اسناد آمایش استانی به تصویب شورای عالی آمایش سرزمین رسیده اند؛ برمبنای ابلاغیه رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور، تصویب نامه این سند عملاً نقشه راه توسعه لرستان است.
وی اشاره کرد: علاوه بر اعتبارات استان لرستان در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ مبلغ ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و مرمت راه های روستایی و عشایری و محرومیت زدایی در استان لرستان اختصاص یافته است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان اشاره کرد: بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان نیز برای اجرای طرح های ملی و ملی-استانی در پیوست شماره یک تصویب شده است.1400/02/14
21:00:34
5.0 / 5
268
تگهای خبر: توسعه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها