جهانگیری:

سختی ها تمام می شود

سختی ها تمام می شود

به گزارش فی بگیر معاول اول رئیس جمهور اظهار داشت: در این شرایط سخت که آمریکایی ها قصد زمین گیر کردن تولید و صنعت کشور را داشتند اما یک عده ایستادند و تولید کشور را سرپا نگه داشتند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، اسحاق جهانگیری ظهر امروز (سه شنبه) در پنجمین دوره اهدای نشان و تندیس کارآفرینی امین الضرب اظهار نمود: حتما هر کدام از ما در کار و زندگی و فعالیتی که داریم با موانعی روبرو می شویم و اصلاً انسان های بزرگ در همین جاها تفاوت خویش را با دیگران نشان می دهند که علیرغم موانع، کارهای بزرگ کرده اند.
وی افزود: کارهای خوب و ماندگاری که انجام گرفته را باید بعنوان سرمایه تلقی و به نسل جوان منتقل نماییم تا الگو سازی شود و نسل جوان احساس کند می تواند کارهای بزرگی انجام دهد و موانع را پشت سر بگذارد.
جهانگیری در همین راستا اظهار داشت: اگر دائم از مشکلات بگوییم، دلیلی ندارد که نمونه باشیم؛ دیگرانی در کشور می باشند که زیاد به مشکلات می پردازند و حرف نزده را زده و مشکل نبوده را بوده می کنند و دروغ می سازند و روی این دروغ تحلیل و ارزیابی می کنند.
وی ضمن اشاره به اهمیت تولید و صنعت و جایگاه تولیدکننده و صنعتگر اظهار داشت: کار تولید کننده و صنعتگر همواره سازندگی و ترسیم آینده خوب برای کشور بوده است. تولید کننده از دل سختی ها، کارهای نو و مهمی را استخراج می کند و ثابت می کند که سختی ها به هر حال تمام شدنی است و میتوان از دل آن یک عمران و آبادانی برای کشور ایجاد کرد.
معاون اول رئیس جمهور همینطور ضمن اشاره به اثر تحریم های آمریکا بر اقتصاد کشور اظهار داشت: در این شرایط سخت که آمریکایی ها قصد زمین گیر کردن تولید و صنعت کشور را داشتند اما یک عده ایستادند و تولید کشور را سرپا نگه داشتند.
وی ابراز امیدواری کرد: پیشبینی می کنم که این سختی ها تمام می شود و آینده ای خوب خواهیم داشت و میتوان با استفاده از تجربیات این نسل کارکشته، مشکلات را پشت سر گذاشت.
منبع:

1399/12/12
20:55:09
0.0 / 5
1427
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , سرمایه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها