رئیس سازمان بورس اعلام كرد

تغییرات اعمال شده در بورس تا اطلاع ثانوی ادامه دارد

تغییرات اعمال شده در بورس تا اطلاع ثانوی ادامه دارد

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن اشاره به تغییر دامنه نوسان از روز گذشته در بازار سرمایه و برخی تغییرات دیگر در مورد حجم مبنا اظهار نمود: این تغییرات که با هدف ایجاد آرامش در بازار گرفته شده است تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، علی دهقان دهنوی در مراسم رونمایی از بازار تأمین مالی جمعی و شاخص صکوک فرابورس ایران با تکیه بر این که هدف سازمان بورس از تغییر دامنه نوسان ایجاد آرامش در بورس بوده است اظهار نمود: از این تغییرات بازخوردهای خوبی گرفتیم و امیدواریم بتوانیم شرایط با ثبات تری را در بازار داشته باشیم.
وی با تکیه بر این که روند بررسی، شناسایی و مقابله با تخلفات همیشه در سازمان بورس وجود داشته و با قدرت بیشتری دنبال می شود، خاطرنشان کرد: بازار سرمایه توسعه پیدا کرده و حجم معاملات، تعداد فعالان، نوع حضور فعالین در بازار باید متناسب با این شرایط توسعه پیدا کند و در این راستا باید ابزارهای نظارتی خویش را به شکل قوی تر و پیشرفته تری به کار ببریم و بتوانیم با تخلفات احتمالی هم مقابله نماییم.
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در مورد این که اعلام شده نام ۱۵۰ متخلف بورسی بزودی اعلام خواهد شد، توضیح داد: در سازمان بورس چنین چیزی به ما اعلام نشده است.
دهقان دهنوی ضمن اشاره به تغییرات اعمال شده در بازار سرمایه از روز گذشته اظهار نمود: این تغییرات که با هدف ایجاد آرامش در بازار گرفته شده تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و بعد از آن ما شرایط را رصد می نماییم و متناسب با شرایط تصمیم گیری خواهیم کرد.
ایشان در ادامه با تکیه بر این که بازار بورس محل عرضه و تقاضا است، خاطرنشان کرد: همیشه تعدادی عرضه کننده و تعدادی تقاضا کننده در این بازار وجود دارند.1399/11/26
23:09:41
0.0 / 5
666
تگهای خبر: توسعه , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها