ایجاد یك هلدینگ برای 49 میلیون مشمول سهام عدالت

ایجاد یك هلدینگ برای 49 میلیون مشمول سهام عدالت

فی بگیر: عضو هیات مدیره سازمان بورس از تشکیل یک هلدینگ برای 49 میلیون مشمول سهام عدالت آگاهی داد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، معتمد در نشست برگزاری مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت با اعلان اینکه سرمایه شرکت های مذکور ۳۸۶ هزار میلیارد تومان است، اظهار نمود: بیشترین سرمایه ۳۶ هزار میلیارد تومان و کم ترین سرمایه نیز ۲۸۰۰ هزار میلیارد تومان است.

وی اظهار نمود: این شرکتها توانمندی این را دارند که با انتخاب هیات مدیره منتخب بتوانند در پروژهای سوداور کشور سرمایه گذاری کنند.

معتمد افزود: از ۴۹ شرکت موجود در پرتفوی سهام عدالت، ۳۶ شرکت بورسی و ۱۳ شرکت غیربورسی هستند و مقرر است ۱۳ شرکت باقی مانده در قالب یک هلدینگ به همه ۴۹ میلیون نفر تخصیص داده شود.

وی در پاسخ به سوال ایسنا درمورد صف فروش های شرکت های سرمایه گذاری استانی و برنامه سازمان برای نقدشوندگی سهام شرکت های سرمایه گذاری استانی اظهار داشت: در عرضه این شرکتها هم سمت خریدار و هم فروشنده سرمایه گذار بودند، از زمان بازگشایی این سهام تا کنون NAV این شرکتها متفاوت و قیمت ها نیز متفاوت می باشد، اما برای حمایت حداقلی از سهام شرکتها برای نقد شوندگی صندوق بازارگردانی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت تشکیل خواهد شد و امیدواریم پس از تشکیل این صندوق نقدشوندگی سهم ها بهتر شود.

منبع:

1399/11/20
13:27:04
0.0 / 5
595
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها