ادامه صعودهای رمزارزها

ادامه صعودهای رمزارزها

فی بگیر: خیلی از ارزهای دیجیتالی مهم همچون بیتکوین صعود نیرومندی را تجربه کردند.


به گزارش فی بگیر به نقل از سی ان بی سی، روند صعودی ارزهای دیجیتالی بعد از ریزش تند ابتدای این هفته کماکان ادامه دارد و بنظر می رسد که این ارزها در حال آماده شدن برای فتح قله های جدیدی هستند.
بگفته بانک جی پی مورگان جریان سرمایه ورودی به بازار ارزهای دیجیتالی در ماه های پایانی سال قبل افزایش کاملا محسوسی داشته است و این مساله بدان معنا خواهد بود که پتانسیل رشد زیادی برای ارزهای دیجیتالی در سال ۲۰۲۱ متصور خواهد بود. بزرگ ترین بانک آمریکایی از احتمال رسیدن ارزش بیتکوین به ۱۴۶ هزار دلار در بلندمدت آگاهی داده است. هم اکنون ارزش بازار بیتکوین ۷۳۲ میلیارد دلار برآورد می شود که در صورت تحقق قله پیش بینی شده چی پی مورگان، این میزان با رشد ۴.۶ برابری به ۲.۷ تریلیون دلار خواهد رسید.
سرگی نظروف- بنیان گذار موسسه چین لینک- اظهار داشت: هر چه بیشتر می گذرد اطمینان مردم و معامله گران نسبت به ارزهای دیجیتالی بیشتر می شود و فناوری بلاک چین بیشتر و بیشتر وارد زندگی روزمره می شود. شاید به نظر برخی ها بازار ارزهای دیجیتالی یک تریلیون دلار ارزش نداشته باشد اما واقعیت این است که این بازار پتانسیل رسیدن به ارقام بسیار بالاتری را دارد.
با این وجود تعدادی از معامله گران و کارشناسان معتقدند صعود ارزهای دیجیتالی بیش از اندازه بوده و هر لحظه امکان ترکیدن حباب قیمتی آنها وجود دارد. به عقیده این دسته از معامله گران، ارزهای دیجیتالی هنوز وابستگی بسیار زیادی به بیتکوین دارند و اگر این ارز به هر علت گرفتار ریزش سنگین شود، سرنوشت مشابهی برای سایر ارزها رقم خواهد خورد. هم اکنون ۶۹ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیتکوین و ۱۳ درصد در اختیار اتریوم است. بیت کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله گران بر بستر بلاک چین به وجود آمد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.
تعدادی از مقامات مشهور جهان نسبت به رشد بیش از اندازه بازار این ارزها ابراز نگرانی کرده اند و این احتمال وجود دارد که نظارت ها روی معاملات این چنینی بیشتر شود. کریستین لاگارد- رئیس فعلی بانک مرکزی اروپا و رئیس سابق صندوق بین المللی پول- در یکی از تندترین اظهار نظرات در مورد ارزهای دیجیتالی گفته است که بیتکوین به یک ابزار برای کارهای مجرمانه مثل پولشویی تبدیل گشته است و باید حفره های موجود در فعالیت ارزهای دیجیتالی بسته شود. لاگارد بدون اشاره به جزئیات بیشتر اظهار داشت که نمی توان وجود ارتباط بین ارزهای دیجیتالی و کارهای مجرمانه را کتمان کرد.
در سالهای اخیر تمایل شهروندان عادی برای ورود به بازار ارزهای دیجیتالی بیشتر شده و فراگیر شدن استفاده از آنها ضرورت قانون گذاری در این عرصه را بیشتر کرده است.
بروزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ۱۳ ظهر به وقت شرقی)
۱- بیتکوین
قیمت: ۳۹ هزار و ۵۸۲.۲۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۳.۰۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۰۷ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۲۲۰.۸۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۲.۸۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۸۴ درصد کاهش
۳- لایت کوین
قیمت: ۱۵۳.۷۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۰.۶۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۳.۰۷ درصد کاهش
۴- بیتکوین کش
قیمت: ۵۲۶.۵۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۰.۳۸ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۰.۵۶ درصد افزایش
۵- مونرو
قیمت: ۱۶۶.۳۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۷۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۳.۲۵ درصد افزایش
۶- میکر
قیمت: ۱۶۶۴.۱۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۸.۸۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵۰.۹۵ درصد افزایش
۷- دش
قیمت: ۱۳۲.۹۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۸ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲۶.۸۶ درصد افزایش
۸- زد کش
قیمت: ۱۱۰.۶۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۲۶ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵۳.۸۴ درصد افزایش
منبع:

1399/10/26
23:06:26
0.0 / 5
1529
تگهای خبر: دلار , سرمایه , فناوری , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها