فراخوانی برای جذب ایده های فناورانه حوزه چسب، رنگ و رزین

فراخوانی برای جذب ایده های فناورانه حوزه چسب، رنگ و رزین

به گزارش فی بگیر با انتشار فراخوانی در حوزه رنگ و رزین ایده های برتر مورد حمایت قرار می گیرند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، یکی از شتابدهنده های تخصصی در زمینه چسب، رنگ و رزین با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو فراخوانی برای پذیرش طرح و استارتاپ در حوزه چسب، رنگ و رزین منتشر نموده است و از علاقه مندان و صاحبان ایده در این حوزه، دعوت می کند تا طرح های خویش را به این شتابدهنده ارسال نمایند.
علاقه مندان برای حضور در این رویداد تا ۳۰ دیماه ۱۳۹۹ برای ثبت نام مهلت دارند.
این شتابدهنده تلاش دارد که متقاضی صنعتی از همان ابتدا بعنوان حامی طرح حضور داشته باشد. حضور متقاضی صنعتی می تواند به پیشبرد با کیفیت فرآیند توسعه فناوری کمک نماید و زمینه را برای خرید محصول یا جذب فناوری در صنعت، هموار کند.
در این رویداد بعد از ثبت نام و ارسال طرح ها، مورد ارزیابی قرار می گیرند و با عنایت به معیارهایی مانند ارتباط با حوزه تخصصی شتابدهنده، وجود متقاضی صنعتی بالفعل، ارزیابی فنی طرح، ارزیابی اقتصادی و تیم فناور، برخی از طرح ها برای مصاحبه حضوری انتخاب می شوند.
بر مبنای اعلام ستاد نانو، در مرحله حضوری برخی از طرح ها برای ورود به دوره پیش شتابدهی برگزیده می شوند و در مرحله چهارم که ۲ تا ۴ ماه خواهد بود، ارزیابی دقیق تری از توانمندی های تیم فناور و طرح آنها صورت می گیرد و برخی از طرح ها وارد مرحله شتابدهی می شوند.
منبع:

1399/10/26
12:12:08
0.0 / 5
1591
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها