تشكیل كمیته فولاد از هفته آتی برای تعیین قیمت در بازار

تشكیل كمیته فولاد از هفته آتی برای تعیین قیمت در بازار

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام این خبر که از هفته آینده، کمیته فولاد برای تعیین قیمت آن در بازار تشکیل خواهد شد، اجرای شیوه نامه عرضه محصولات فولادی را عاملی برای کاهش قیمت ها دانست.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، علیرضا رزم حسینی در حاشیه جلسه کمیسیون عصر روز گذشته (چهارشنبه) در ارتباط با قیمت فولاد و سیمان، اظهار نمود: در ارتباط با قیمت فولاد و سیمان در کمیسیون عمران حاضر شدم و توضیحاتی درباره قیمت این دو کالا که در راه اندازی ساختمان نقش دارند، عرضه دادم؛ نمایندگان حساسیت های دقیق و زیادی در حوزه مدیریت بازار فولاد و سیمان دارند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: طی دو ماه اخیر به منظور مدیریت و تنظیم بازار، شیوه نامه ای را در ستاد اقتصادی دولت اعمال کرده ایم که وقتی اجرا شد، منجر به کاهش قیمت ها گردید. در چند روز گذشته قیمت جهانی فولاد افزایش داشته که نگرانی نمایندگان مجلس را به دنبال داشته است.
وی ادامه داد: قانون این اجبار را بوجود آورده است که بایستی محصولات فولادی در بورس ارائه شود و همه تولیدکنندگان باید همه محصولات خویش را بر مبنای شیوه نامه فولادی در بورس عرضه کنند.
وزیر صمت با اشاره به اینکه اقدامات لازم را در جهت تنظیم بازار از هفته آینده انجام می دهیم، خاطرنشان کرد: از هفته آینده در کمیته فولاد تشکیل جلسه می شود تا عرضه فولادسازان را در بورس کامل کرده و قیمت آن در بازار متعادل شود.
منبع:

1399/10/11
18:38:16
0.0 / 5
862
تگهای خبر: اقتصاد , تجارت , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها