طرح سوالات نمایندگان از وزیر صنعت در كمیسیون صنایع

طرح سوالات نمایندگان از وزیر صنعت در كمیسیون صنایع

به گزارش فی بگیر سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از طرح سوالات نمایندگان از وزیر صنعت در جلسه امروز این کمیسیون اطلاع داد.


حجت الله فیروزی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به جلسه امروز(دوشنبه) کمیسیون صنایع با حضور علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت و معاونان وی اظهار داشت: دستور کار نخست کمیسیون بررسی تحقیق و تفحص از« شرکت فولاد مبارکه اصفهان» بود که بعد از توضیحات وزیر صمت مقرر شد کمیسیون صنایع درباره این مورد تصمیم گیری کرده و گزارش مربوطه را به صحن علنی ارجاع کند، در صورت تصویب در صحن علنی، فرایند تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه اصفهان شروع می شود.
وی ادامه داد: دومین دستورکار کمیسیون صنایع، بررسی سوالات نمایندگان از وزیر صمت بود، مشکلات حوزه فولاد در بیجار محور سوال آقای زندیان بود که بعد از توضیحات وزیر، نماینده سوال کننده یک ماه برای رفع مشکلات مذکور به آقای رزم حسینی فرصت داد. همینطور سوال کریمی قدوسی درباره افزایش قیمت فولاد و سیمان بود که نماینده مردم مشهد و کلات از پاسخ های وزیر صمت قانع نشد در نتیجه سوال به صحن علنی ارجاع می شود.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن اشاره به طرح سوال زهره سادات لاجوردی درباره رسوب کالاها در بنادر و گمرکات هم اضافه کرد: نماینده مردم تهران از توضیحات آقای رزم حسینی قانع شد. همینطور سوال آقای میرتاج الدینی در مبحث معدن بود که بعد از توضیحات وزیر، نماینده مردم تبریز به آقای رزم حسینی برای رفع مشکلات فرصت داد.
فیروزی ضمن اشاره به طرح سوال حسینعلی حاجی دلیگانی هم اظهار داشت: واردات کالاهای غیرضروری مانند خلال دندان و... محور سوال نماینده شاهین شهر بود که به وزیر صمت برای عرضه گزارشات مربوط مهلت داده شد.
او همینطور از بررسی بودجه صنایع دفاعی در سال ۱۴۰۰ در جلسه امروز کمیسیون متبوعش اطلاع داد.
نتهای پیاممنبع:

1399/09/24
23:55:04
5.0 / 5
1076
تگهای خبر: شركت , صنعت , قیمت , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها