كاهش خطای تراكنش بانكی با نرم افزارهای ایرانی

كاهش خطای تراكنش بانكی با نرم افزارهای ایرانی

به گزارش فی بگیر تعدادی از پژوهشگران یکی از شرکتهای دانش بنیان با عرضه نرم افزارهای در ارتباط با تراکنش های مالی آنلاین بانک ها، باعث کاهش خطای شبکه بانکی و رسیدن تعداد خطاها از سطح ۵ تراکنش یک خطا به ۱۲۰ تراکنش یک خطا شده اند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، محمدرضا جمالی، مدیر عامل یکی از شرکتهای دانش بنیان تمرکز فعالیتهای این شرکت را در حوزه نرم افزارها و سخت افزارهای بانکی و مالی دانست و اظهار داشت: نرم افزار پایش و تحلیل خودپردازها یکی از محصولات فناورانه در حوزه نرم افزارهای بانکی است که از جانب این شرکت ساخته شده است و از راه این نرم افزار توانمندی مشاهده آنلاین خرابی خودپردازها فراهم می شود.
جمالی، دسترسی ساده و محیط کاربری تعاملی را از خصوصیت های این نرم افزار نام برد و اضافه کرد: این نرم افزار، امکان عرضه سوابق فعالیتی استفاده از نرم افزار، امکان تحلیل در بازه های ماهانه، سالانه و چند ساله را فراهم می آورد.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان، نرم افزار تحلیل پایانه فروش را از دیگر محصولات این شرکت عنوان نمود که می تواند در جمع آوری اطلاعات نحوه توزیع پول در شبکه پایانه های فروش یک بانک، محدوده هایی که می توان خودپردازها را با بازدهی بالا نصب کرد و همینطور دریافتی اطلاعات درباره مناطقی که پایانه ها بازدهی اندکی دارند، کارایی قابل توجهی داشته باشد.
وی از خصوصیت های این نرم افزار را قابلیت عرضه پرشتاب و ترکیبی اطلاعات، تحلیل و مشاهده این داده ها بر بستر نرم افزار عنوان نمود و خاطرنشان کرد: این نرم افزار می تواند به مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات در ایجاد تعامل با مشتریان و ایجاد شناخت تازه از اثربخشی پایانه های فروش خود همراهی کند.
به قول این فعال فناور، نرم افزار ما اطلاعات در ارتباط با کلیه عملیات بانکی ثبت شده در سامانه متمرکز بانک را تحلیل می کند و می تواند تمامی تراکنش های بانکی را به دلخواه کاربر و بر اساس فیلترهای گوناگون تحلیل کند و به نمایش بگذارد.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، جمالی با بیان اینکه ما توانستیم با اندازه گیری شاخصهای کیفی وضعیت کیفیت سرویس را در خیلی از بانک ها و شرکتهای پرداخت بهبود دهیم، تصریح کرد: این امر منجر به کاهش خطای شبکه و رسیدن آن از سطح ۵ تراکنش یک خطا به ۱۲۰ تراکنش یک خطا شده است.
منبع:

1399/09/16
12:54:34
5.0 / 5
1130
تگهای خبر: پرداخت , شركت , فروش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها