انتقاد طغیانی از عدم جمع بندی اعضای كمیسیون برنامه درباب طرح احكام كلی بودجه

انتقاد طغیانی از عدم جمع بندی اعضای كمیسیون برنامه درباب طرح احكام كلی بودجه

فی بگیر: سخنگوی كمیسیون اقتصادی مجلس از مطرح شدن پیشنهادات گوناگون رفع ابهام درباب طرح احكام كلی بودجه از طرف اعضای كمیسیون برنامه و بودجه انتقاد نمود.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، مهدی طغیانی در تذکری با استناد به ماده ۲۲ بخشنامه داخلی مجلس در جریان بررسی گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباب طرح احکام کلی بودجه کشور، بیان کرد: متاسفانه از بامداد تا حالا در صحن مجلس نتوانستیم یک بند از این طرح را تصویب نماییم و مکررا در حال بررسی پیشنهادات رفع ابهامی است که از طرف خود اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مطرح می شود.
وی در اظهار نمود: از بامداد تا حالا تنها پیشنهادات رفع ابهام آقایان میرتاج الدینی، نادران و قادری که همگی اعضای خود کمیسیون برنامه و بودجه هستند در صحن مطرح گردیده است. در صورتیکه امکان بررسی این پیشنهادات در خود کمیسیون بود. مطرح کردن پیشنهادات رفع ابهام در صحن حق نمایندگان است اما بدین ترتیب نباید باشد.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اشاره کرد: باید تدبیری اندیشیده شود که اعضای کمیسیون درباب طرح ها در خود کمیسیون به جمع بندی رسیده و سپس در صحن فقط مواردی که از قلم افتاده بررسی شود و وقت مجلس گرفته نشود.

منبع:

1399/09/02
20:16:51
5.0 / 5
1086
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها