این آمار در بورس همچنان صعودی است

این آمار در بورس همچنان صعودی است

فی بگیر: با وجود آنكه بازار سرمایه طی سه ماه گذشته همانند ماه های ابتدایی سال روندی صعودی نداشته و بر مدار نوسان یا كاهش در حركت بوده، تعداد كدهای بورسی صادر شده در مهرماه سال جاری نسبت به مهرماه سال قبل افزایش داشته است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، آمارها حاکی از آنست که تا سال ۱۳۹۱، ۶ میلیون و ۴۸۸ هزار کد، تا سال ۱۳۹۲، ۷ میلیون و ۳۶۲ هزار کد، تا سال ۱۳۹۳، ۷ میلیون و ۹۹۶ هزار کد، تا سال ۱۳۹۴، ۸ میلیون و ۸۴۱ هزار کد، تا سال ۱۳۹۵، ۹ میلیون و ۳۴۸ هزار کد، تا سال ۱۳۹۶، ۹ میلیون و ۹۶۵ هزار کد، تا سال ۱۳۹۷، ۱۰ میلیون و ۸۴۴ هزار کد و تا سال ۱۳۹۸، ۱۱ میلیون و ۶۶۵ هزار کد بورسی صادر شد.
بر این اساس تعداد کدهای بورسی جدید صادر شده در مهرماه ۵۶۶ هزار کد بوده درحالی که در مهرماه سال قبل ۹۱ هزار کد صادر شده بود. همین طور کل کدهای بورسی صادر شده در سال ۱۳۹۸، ۸۲۲ هزار کد بود که حدود ۳۰۰ هزار کد از تعداد کدهای صادر شده در مهرماه سال جاری بیشتر است.
بر این اساس و با احتساب ۵۶۶ هزار کد بورسی در مهرماه، بطور کلی تا اختتام مهرماه سال جاری ۲۱ میلیون و ۱۷۳ هزار کد بورسی جدید صادر گردیده است. البته قسمتی از کدهای بورسی صادر شده متعلق به مشمولین سهام عدالت است که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب نموده بودند و برای فروش سهام خود باید کد بورسی داشته باشند.
منبع:

1399/08/13
12:27:24
5.0 / 5
1904
تگهای خبر: سرمایه , سهام , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها