اختصاص دوشنبه های استارتاپی به طرح های پارك های علم و فناوری

اختصاص دوشنبه های استارتاپی به طرح های پارك های علم و فناوری

فی بگیر: صندوق نوآوری و شكوفایی در امتداد پشتیبانی از طرح های قابل سرمایه گذاری، مبادرت به برگزاری رویداد دوشنبه های استارتاپی خود با هدف جذب سرمایه به استارتاپ ها و فناوران مستقر در پارك های علم و فناوری و مراكز رشد مختص كرده است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، موضوع سرمایه پذیری و مشارکت با صاحبان سرمایه یکی از موضوعات مهمی است که در مجموعه های دانش بنیان، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد خیلی به آن توجه نشده است، این در حالیست که در دنیا شرکت های کوچک می توانند با صاحبان سرمایه بزرگ مشارکت داشته باشند.
در امتداد طرح هم سرمایه گذاری، صندوق نوآوری وشکوفایی می خواهد با محوریت پارک های علم و فناوری، طرح های قابل سرمایه گذاری در هر استان را دریافت کرده و پروسه جذب سرمایه برای آنرا بوسیله رویداد دوشنبه های استارتاپی اجرائی کند.
بر این اساس رویداد جذب سرمایه (دوشنبه های استارتاپی) صندوق نوآوری برای استارتاپ ها و فناوران مستقر در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می گردد و پارک ها تا اختتام آبان ماه فرصت دارند طرح های برتر خودرا بوسیله صندوق های پژوهش و فناوری استانی به صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی کنند.
برمبنای اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، برنامه ها و طرح های حمایتی در صندوق نوآوری وشکوفایی اجرا شده است که یکی از آنها برنامه جذب سرمایه برای استارتاپ ها است، بطوریکه با اجرای این برنامه برای واحدهای فناور و نوپا در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد امکان تجاری سازی ایده های بیشتری فراهم می شود.
منبع:

1399/08/02
18:18:33
5.0 / 5
1382
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها