امروز آخرین فرصت عرضه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی

امروز آخرین فرصت عرضه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی

اشخاص حقوقی و صاحبان املاك اجاری تا آخر امروز فرصت دارند كه نسبت به عرضه اظهارنامه مالیاتی مربوطه اقدام نمایند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، شیوع ویروس کرونا زمان عرضه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری را از ۳۱ تیرماه به به پایان شهریورماه موکول کرد بنابراین، این دسته از مؤدیان تنها تا آخر امروز فرصت دارند که با مراجعه به سایت tax.gov.ir اظهارنامه مربوطه را تسلیم و مالیات متعلقه پرداخت کنند.
طبق اعلام مسؤلان سازمان مالیاتی، مؤدیان برای پرداخت مالیات به هیچ وجه رجوع حضوری نداشته باشند و در صورت عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی، علاوه بر محرومیت از تسهیلات و معافیت مالیاتی، مشمول جرایم قانونی غیرقابل بخشش خواهند شد.
در این بین، لازم است که صاحبان املاک اجاری و اشخاص حقوقی بدانند بعد از ثبت نام در سامانه ثبت نام الکترونیکی باید نرم افزار مذکور را دانلود و بعد از تکمیل اظهارنامه، مبادرت به ارسال کنند؛ ازاین رو لازم است تا مؤدیان نسبت به تکمیل ثبت نام و رفع ایرادات احتمالی این مرحله از راه سامانه ثبت نام موقت اقدام نمایند.
از آنجائیکه اطلاعاتی که از این سامانه دریافت می شود، غیرقابل ویرایش است باید درصورت ضرورت بعد از ویرایش اطلاعات و تایید آنها، جهت بروزرسانی اطلاعات در سامانه اظهارنامه از گزینه دریافت اطلاعات هویتی استفاده کنند. همچنین، پیش از ارسال، نسخه پیش نویس تکمیل شده را از سیستم دریافت و به دقت بررسی نمایند تا در نهایت، مبادرت به ارسال الکترونیکی که نهایی و قطعی تلقی می شود، کنند.
منبع:

1399/06/31
13:31:56
5.0 / 5
1486
تگهای خبر: پرداخت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها