ذاكر:

قوه قضاییه به وضعیت بازار بورس رسیدگی كند

قوه قضاییه به وضعیت بازار بورس رسیدگی كند

به گزارش فی بگیر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت بازار بورس اظهار داشت: قوه قضاییه و سازمان بازرسی اگر قصور و تقصیری در بازار بورس می بینند به آن ورود كرده و به این مورد مهم و حیاتی رسیدگی كنند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، سید سلمان ذاکر در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در تذکری اظهار نمود: ارکان سازمان بورس دارای اساسنامه، هیات مدیره، رئیس، بازرس و حسابرس است، آنها باید برای حفظ، ثبات و آرامش در بورس اقدام نمایند. آنها قسم خورده مصالح کشور را رعایت نمایند که اگر این اتفاق رخ نمی دهد، یعنی تجربه کافی در اداره بورس ندارند. مردم در بورس سرمایه گزاری نموده اند، نهاد عمومی غیردولتی و حاکمیتی که یک شبه قفل کرده و هزار هزار میلیارد ضرر به مردم وارد کرده است، بنابراین اگر قصور و تقصیری در اداره بازار بورس وجود دارد درخواست می نماییم که قوه قضاییه و سازمان بازرسی به این مورد مهم رسیدگی کنند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگر با انتقاد از وضعیت بازار خودرو، خاطرنشان کرد: دولت بازار خودرو را رها کرده و می خواهد که وزارت صنعت، معدن و تجارت آنرا اداره کند. وزارتخانه ای که وزیر ندارد. اگر رئیس جمهور در روز رای اعتماد حضور پیدا می کرد به این شرایط گرفتار نمی شدیم که خودروی ۲۰ میلیونی را ۱۲۰ میلیون تومان می فروختند.
منبع:

1399/06/19
23:22:36
5.0 / 5
1649
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها