پرداخت تسهیلات كرونا به مشاغل لطمه دیده سرعت می گیرد

پرداخت تسهیلات كرونا به مشاغل لطمه دیده سرعت می گیرد

مدیران عامل بانكهای صادرات ایران، ملت و تجارت، نتایج جلسه امروز خود با معاون اقتصادی رئیس جمهور را تشریح كردند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، حجت اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در حاشیه جلسه بررسی عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات به مشاغل لطمه دیده از کرونا که با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور برگزار شد، اظهار نمود: در این نشست پروسه تخصیص و پرداخت تسهیلات به مشاغل لطمه دیده از کرونا، عملکرد بانک ها و وضعیت ثبت نام متقاضیان در سامانه کارآ مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: بانک ها عملکرد خوبی در پرداخت تسهیلات به مشاغل لطمه دیده از کرونا داشتند ولی با توجه به این که هنوز بخش مهمی از مشاغل لطمه دیده نتوانسته اند از این تسهیلات بهره مند شوند، مقرر شد با هماهنگی بیشتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بانک مرکزی و شبکه بانکی کشور، موانع اجرایی برطرف و سرعت پرداخت تسهیلات افزایش یابد.
محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت نیز در حاشیه جلسه مدیران عامل بانک ها با معاون اقتصادی رئیس جمهور با تاکید بر آمادگی شبکه بانک ملت برای پرداخت این تسهیلات اظهار داشت: شبکه گسترده شعب بانک ملت در سراسر کشور همچون گذشته آماده خدمت رسانی به مشاغل و واحدهای تولیدی کشور است. بدین منظور تسریع در پرداخت تسهیلات به مشاغل لطمه دیده از کرونا در اولویت کار تمامی واحدهای بانک ملت قرار گرفته است.
وی با اشاره به مسئولیت پذیری تک تک کارکنان شبکه بانکی کشور در دوران شیوع ویروس کرونا ویروس اظهار داشت: مدیران و کارکنان شبکه بانکی کشور پا به پای اعضای کادر درمانی و بیمارستانی کشور، از شروع شیوع ویروس منحوس کرونا، در کنار مردم بودند و از هیچ کوششی برای خدمت رسانی به مردم و اقتصاد کشور دریغ نکردند.
رضا دولت آبادی، مدیرعامل بانک تجارت نیز در آخر این جلسه با اشاره به آمار بالای درگذشتگان در میان کارکنان شبکه بانکی اظهار داشت: همانطور که تأخیر کادر درمان در رسیدگی به بیماران مبتلا به کروناویروس موجب وارد آمدن لطمه های جبران ناپذیر به بیمار می شود، از همکارانم می خواهم که حل مشکل مشاغل لطمه دیده از این بیماری را به تأخیر نیاندازند و پرداخت تسهیلات این بخش را در اولویت کاری خود قرار دهند.
دولت آبادی اشاره کرد: امیدوارم با کوشش های کادر درمانی کشور و رعایت اصول مراقبتی و بهداشتی توسط مردم، لطمه های این ویروس کاهش یافته و از کشور رخت بربندد.1399/04/26
13:39:34
5.0 / 5
2491
تگهای خبر: اقتصاد , پرداخت , تجارت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها