موسوی لارگانی:

رئیس جمهور در مورد قیمت ارز فعالانه ورود كند

رئیس جمهور در مورد قیمت ارز فعالانه ورود كند

یك عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم از رئیس مجلس خواست كه از رئیس جمهور بخواهد كه درباب وضعیت ارز اقدامات عملی انجام دهد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز(سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با اشاره به جلسات مجلس یازدهم با وزاری مختلف دولت اظهار داشت: با توجه به این جلسات، در فضای مجازی برخی اظهارات در مورد بی توجهی مجلس به قیمت ارز عنوان شد که این مساله پایه و اساسی ندارد؛ چونکه مسئولین دولتی مثل رئیس کل بانک مرکزی که نیز در مجلس حاضر خواهد شد و در ایام اخیر نیز به این منظور دعوت شدند.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس یازدهم اضافه کرد: لازم است رئیس مجلس ضمن دفاع از حیثیت مجلس به رئیس جمهور متذکر شود که درباب افزایش قیمت ارز اقدام عملی انجام داده و گزارشاتی را به مجلس ارائه نماید. برای اینکه شرایط موجود و افزایش هر روزه نشان میدهد که این اتفاق ها مقطعی نیست و این گرانی ها سبب تورم و افزایش قیمت کالا و فشار روی اقشار مختلف جامعه شده و خواهد شد.
موسوی لارگانی در آخر تذکر خود با اعلان اینکه «متاسفانه رئیس جمهور این روزها دراین زمینه سکوت کرده است» اظهار داشت: انتظار می رود هر چه سریع تر این سکوت شکسته شود و ایشان فعالانه وارد عمل شوند. از رئیس مجلس نیز می خواهیم این مساله را پیگیری کند.1399/04/03
15:34:29
5.0 / 5
2261
تگهای خبر: قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها