مشمولان نمی توانند وارد سامانه سهام عدالت شوند!

مشمولان نمی توانند وارد سامانه سهام عدالت شوند!

فی بگیر: درحالیكه حدود چهار روز از معرفی یك سامانه برای نشان دادن ارزش واقعی سهام عدالت گذشته است، خیلی از سهام داران برای ورود به این سامانه گرفتار مشكل هستند و اطلاعات آنها در سامانه تایید نمی گردد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، بعد از آغاز آزادسازی سهام عدالت، اعلام گردید مشمولانی که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب نموده اند می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی WWW.SAHAMEDALAT.IR اطلاعات صورت وضعیت دارایی سهام عدالت را مشاهده کنند.
در این راستا، افرادی که ارزش سهام عدالت آنها ۴۹۲ هزار تومان است، برمبنای قیمت های همان روز (نهم خردادماه) ارزش واقعی سهام عدالت آنها در حدود ۴۲ شرکت، هفت میلیون و ۶۸۰ تومان بود یا ارزش واقعی سهام عدالت فردی که ارزش سهامش ۴۹۰ هزار تومان است، در این تاریخ هفت میلیون و ۸۳۰ هزار تومان محاسبه شده بود.
در این راستا اعلام گردید فرد زمانی می تواند کد ورود به سامانه را بوسیله پیامک دریافت کند که شماره تلفن همراه به نام خودش سند خورده باشد.
همچنین والدین مشمولانی که به سن قانونی نرسیده اند نیز باید با ثبت اطلاعات فرزند خود در سجام (SEJAM.ir) و ثبت شماره خودشان بعنوان سرپرست فرد، بتوانند وارد درگاه اینترنتی سهام عدالت برای مشاهده ارزش واقعی سهام فرزند خود شوند.
اما این مباحث درحالی مطرح می شود که این روزها خیلی از مشمولان همه موارد مذکور را رعایت کرده اند، اما باز هم نمی توانند وارد این درگاه اینترنتی شوند.
در این راستا، پیگیری های ایسنا جهت بررسی مشکل مذکور هنوز به نتیجه نرسید و هنوز معین نیست دلیل اصلی اینکه مشمولان نمی توانند وارد سامانه شوند، چیست.
منبع:

1399/03/13
23:17:59
5.0 / 5
2634
تگهای خبر: اینترنت , سهام , شركت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها