استاندار از تصویب منطقه آزاد مازندران در مجلس خبر داد

منطقه آزاد گامی بزرگ در راه توسعه اقتصادی و تجاری

منطقه آزاد گامی بزرگ در راه توسعه اقتصادی و تجاری

به گزارش فی بگیر مازندران استاندار مازندران از تصویب منطقه آزاد مازندران بعد از سال ها آگاهی داد و اظهار داشت: در سایه همگرایی، وحدت نظر و تصمیم یكپارچه برای اعتلا و شكوفایی سراسر استان منطقه آزاد به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و یكی از خواسته های مهم، اساسی و اولویت های مردم شریف مازندران و استان محقق شد. ‎


احمد حسین زادگان ظهر امروز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به تصویب منطقه آزاد مازندران در مجلس شورای اسلامی در روز جاری، ضمن قدردانی از نمایندگان، از تلاش ها و پیگیرهای همه کسانی که در این راه نقش داشتند، اظهار نمود: فعالیت منطقه آزاد، گامی بزرگ در راه توسعه اقتصادی و تجاری استان شمرده می شود.
وی از اهتمام ویژه مجمع نمایندگان استان مازندران در این راستا قدردانی نمود و اظهار داشت: در سایه اتحاد و همدلی مازندران می تواند به اعتلا و آبادانی در خور و شایسته خود برسد.
استاندار مازندران جذب سرمایه های خارجی، ایجاد فرصت های شغلی جدید و کسب درآمد ارزی و افزایش صادرات را همچون دستاوردهای مهم این اتفاق بزرگ دانست و اشاره کرد: بی گمان منطقه آزاد مازندران، مبداء تحولی بزرگ و تعیین کننده در اقتصاد و آینده مازندران خواهد شد.
حسین زادگان افزود: معافیت های مالیاتی، بخشودگی سود و عوارض گمرکی، نداشتن تشریفات زاید ارزی و اداری و سهولت در پروسه صادرات و واردات؛ محرک های تحقق شکوفایی استان بوسیله منطقه آزاد مازندران است.
وی تصریح کرد: این اتفاق مهم که در سایه خواست، همدلی و همکاری همه آحاد مردم، نخبگان، مدیران و مسئولین استان مازندران به تحقق رسید بدین سبب امیدواریم در تداوم آن با مشارکت دلسوزان و قاطبه فعالان این بخش به اهداف خود در امتداد شکوفایی استان برسد.
منبع:

1399/02/15
21:03:15
5.0 / 5
2827
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , سرمایه , سود
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها