از چهارشنبه تا امروز

‎بیش از یك میلیون و ۳۵۰ هزار نفر روش آزادسازی سهام عدالت خویش را تعیین كردند

‎بیش از یك میلیون و ۳۵۰ هزار نفر روش آزادسازی سهام عدالت خویش را تعیین كردند

به گزارش فی بگیر بعد از ابلاغیه مقام معظم رهبری در جهت آزادسازی سهام عدالت در سه شنبه شب، از چهارشنبه بامداد تابحال بالغ بر یك میلیون و ۳۵۰ هزار نفر از سهامداران عدالت، روش آزادسازی سهام خویش را مشخص كرده اند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، سه شنبه هفته جاری مقام معظم رهبری با صدور ابلاغیه ای با درخواست رئیس جمهور برای آزادسازی سهام عدالت موافقت کردند. بعد از آن و از بامداد روز چهارشنبه در سامانه سهام عدالت گزینه ای تحت عنوان "آزادسازی سهام عدالت" افزوده شد تا مشمولین با ورود به آن بتوانند طرح آزادسازی خویش را انتخاب کنند.
در این راستا، تا ساعت ۱۴ روز جمعه بالغ بر یک میلیون و ۳۵۰ هزار نفر از مشمولین سهام عدالت روش آزادسازی سهام خویش را مشخص کردهاند.
به صورت کلی تابحال ۱۳ میلیون رفتن به این سامانه صورت گرفته است. مشمولین سهام عدالت تا دهم خردادماه سالجاری فرصت دارند با رفتن به سامانه سهام عدالت به آدرس اینترنتی https: //samanese.ir/ یکی از دو روش آزادسازی به شیوه مستقیم یا غیرمستقیم را برگزیده و از مزایای سهام خود برخوردار شوند.
چنانچه سهامداران خودشان یکی از این دو روش را انتخاب نکنند در انتها مهلت اعلام شده روش غیر مستقیم برای آنها انتخاب خواهد شد.1399/02/12
20:41:35
5.0 / 5
6083
تگهای خبر: اینترنت , سهام , سهامداران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها