سفارش های یك كارشناس درباره سهام عدالت

سفارش های یك كارشناس درباره سهام عدالت

به گزارش فی بگیر با عنایت به آزادسازی سهام عدالت، یك كارشناس اقتصادی به مردم سفارش كرد كه سهام خویش را به سهام های موجود در بازار سرمایه تبدیل كنند یا اگر مایل به فروش هستند، سهام خویش را در چهار قسط با فاصله زمانی دو تا سه ماه بفروشند.


لطفعلی بخشی در گفتگو با ایسنا، درباره تاثیرات آزاد سازی سهام عدالت بر اقتصاد و جیب مردم، اظهار نمود: اگر مقرر است به کسانی که سهام عدالت دارند، مجوز داده شود تا بتوانند سهام خویش را بفروشند؛ سفارش می کنم که یک تمهیدی اندیشه شود تا مردم نتوانند تمام سهام خویش را به صورت یکجا بفروشند چونکه به دنبال این امر، یک هجومی به بازار سرمایه رخ خواهد داد که قیمت ها کم می شود و چیزی عاید این سهامداران نخواهد شد.
وی افزود: باید یک تمهیداتی دیده شود تا سهامداران تشویق شوند که سهام خویش را به سهام هایی که وجود دارد تبدیل کنند و اگر مایل به فروش هستند، سهام خویش را در چهار قسط با یک فاصله زمانی ۲ تا ۳ ماه بفروشند.

برای فروش سهام عدالت احتیاط کنید
این کارشناس اقتصادی اضافه کرد: با آزادسازی سهام عدالت نباید اجازه داد که یک هجوم گسترده ای وارد بورس شود زیرا، بسیاری از سهامداران که به پول نیاز دارند، سهام خویش را به قیمت پایین می فروشند و وقتی که تمام سهامداران برای فروش سهام خود به بازار سرمایه هجوم بیاورند، صف فروش تشکیل می شود و قیمت سهام کاسته می شود.
بخشی در انتها سخنانش با اشاره به اینکه دولت با این اقدام تمهیدی درنظر گرفته که سهامداران این نوع سهام با فروش آن پولی بدست بیاورند، تصریح کرد: در این حوزه باید به این نکته توجه گردد که این سهامداران حداقل ضرر را ببینند یا حتی ضرری نبینند.1399/02/10
20:16:11
5.0 / 5
3082
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها