پرداخت وام یك میلیونی با یارانه اردیبهشت

پرداخت وام یك میلیونی با یارانه اردیبهشت

فی بگیر: آخرین اعلام دولت از این حكایت دارد كه وام یك میلیونی كه مقرر است به 23 میلیون خانوار یارانه بگیر اختصاص یابد همراه با یارانه اریبهشت واریز خواهد شد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، پس از اعلام رئیس كل بانك مركزی در خصوص پیش بینی منابع برای پرداخت اعتبار یك میلیونی به ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر، حالا با بیان زمان پرداخت و نحوه آن از طرف دیگر مسئولان دولتی همراه شده است.
این در حالی است كه باتوجه به لطمه پذیر قسمتی از اقشار جامعه در جریان انتشار ویروس كرونا، در ایام اخیر اعلام گردید كه با پیشنهاد بانك مركزی تسهیلات یك میلیون تومانی از محل منابع بانك ها برای مجموع یارانه بگیران در نظر گرفته شده است كه با سود ۱۲ درصد خواهد بود.
تازه ترین اعلام نوبخت - رئیس سازمان برنامه و بودجه - نیز از این حكایت دارد كه تمامی ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر می توانند در سایتی درخواست خودرا برای دریافت این تسهیلات ثبت كنند تا برای آنها پرداخت گردد.
البته تابحال توضیحی در مورد اینكه چه سایت و سامانه ای برای ثبت درخواست در نظر گرفته شده، ارائه نكرده و هنوز معین نمی باشد كه در كدام سامانه و از چه زمانی، این امكان وجود دارد.
از سوی دیگر رئیس جمهور اعلام نموده است كه «وام یك میلیونی همراه با یارانه اردیبهشت ماه پرداخت می شود»، این در حالیست كه یارانه ها در بیستم در هر ماه واریز می شود و بر این اساس تسهیلات مورد نظر در ۲۰ اردیبهشت پرداخت خواهد شد.
جزئیات دیگر وام یك میلیونی از این مقرر است كه نیازی به مراجعه به بانك نداشته و به حساب یارانه واریز می شود، در عین حال كه پس از چهار ماه تنفس از پرداخت، كسر اقساط از یارانه و كمك معیشتی كه هر ماه به حساب یارانه بگیر واریز می شود، آغاز خواهد شد.
همچنین سود تسهیلات یك میلیون تومانی خانوارهای یارانه بگیر ۱۲ درصد است كه باید كامل از سمت دریافت كننده پرداخت گردد.
منبع:

1399/01/20
23:04:39
5.0 / 5
2998
تگهای خبر: پرداخت , سود
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها