سال جهش تولید،

نام انتخاب شده برای سال ۹۹ مسئولیت بخش صنعت را سنگین تر می كند

نام انتخاب شده برای سال ۹۹ مسئولیت بخش صنعت را سنگین تر می كند

به گزارش فی بگیر رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با تبریك فرارسیدن سال نو شمسی اظهار داشت: نامگذاری “جهش تولید” برای سال 99، در ادامه سال “رونق تولید” مسئولیت بخش صنعت كشور را در تحقق منویات مقام معظم رهبری بیش از پیش سنگین تر كرده است.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایدرو، محمد باقر عالی اشاره كرد: عنایت ویژه مقام معظم رهبری به گامهای برداشته شده در افزایش تولید، فعالسازی و احیای واحدهای صنعتی در سطح كشور در طول سال قبل و تذكر ایشان برای ملموس تر شدن آثار اقدامات، وظیفه ای خطیر بر دوش ما گذارده است.
وی اشاره كرد: باوجود تشدید تحریمها، خوشبختانه با گامهای موثری كه در این خصوص و در یك سال قبل برداشتیم، با حول و قوه الهی اخبار خوشی از گسترش و نوسازی صنایع ایران در سال “جهش تولید” شاهد خواهیم بود.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) اظهار داشت: سازمان توسعه ای ایدرو ذیل برنامه های عملیاتی وزارت صمت برای بسط و نوسازی صنایع ایران به خصوص در مناطق محروم و كم برخوردار اقداماتی اساسی در دستور كار داشته و دارد كه خیلی از آنها در طول سال ۱۳۹۹ به ثمر خواهند نشست.
عالی اشاره كرد: در طول سال قبل و خصوصاً پس از شیوع بیماری كرونا، تجربه ای بسیار باارزش از بسیج همه ظرفیتها و توان تولیدی كشور برای افزایش تولید و تامین مایحتاج مردم حاصل شد كه قدر مسلم بعنوان مدلی كارگر برای تحقق اهداف “جهش تولید” در سطح كشور به كار خواهد آمد.
وی ادامه داد: سخنی به گزاف نیست كه امروز تجربیات جمهوری اسلامی در شرایط سخت، وجود انواع محدودیتها و تحریمها، حالا به بلوغ كامل رسیده است و ظرف چند روز خیلی از صنایع كشور افزایش تولید پیدا كردند.
رئیس هیات عامل ایدرو تصریح كرد: اقدامات انجام شده در این مدت مؤید این نكته باارزش است كه بخش صنعت كشور از چنان ظرفیتی برخوردارست كه برای تامین كالاهای مورد نیاز، حتی كارخانه ها و واحدهای تولیدی كه بهر دلیلی راكد بودند، فعال شدند و خیلی از كارخانه ها با تغییر خطوط، به سمت تولید اقلام مدنظر گام برداشتند و به سرعت تغییر كاربری دادند.
عالی افزود: دستورات و پیگیری های قاطع وزیر صمت در بازدیدهای میدانی از استان های كشور در طول سال قبل كه ركورد بی نظیری را ثبت كرد، در سال پیش رو نیز بعنوان یك راهبرد اساسی در این وزارتخانه دنبال خواهد شد و مطمئناً در سایه حمایتهای مستمر و بی دریغ رئیس جمهور محترم و سایر اركان دولت، گام های برداشته شده تكمیل می شود و آثار اقدامات در دست انجام برای مردم ملموس تر می شود.
معاون وزیر صمت اشاره كرد: در سال “جهش تولید” وظیفه خود می دانیم برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و جلب رضایت حداكثری ملت شریف ایران تلاش نماییم. قدر مسلم با استمرار تلاش مجاهدانه همه كاركنان وزارت صمت و بطور اخص مجموعه سازمان ایدرو، همراهی سازنده همه دستگاه های مسئول در عرصه تولید و البته همت والای همه صنعتگران و تولیدكنندگان، سالی سرشار از موفقیت و پیروزی را رقم بزنیم.
منبع:

1399/01/02
23:30:43
5.0 / 5
3307
تگهای خبر: تجارت , توسعه , تولید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها