پیام رئیس اتاق بازرگانی ایران:

از بحران عبور خواهیم كرد

از بحران عبور خواهیم كرد

فی بگیر: رئیس اتاق بازرگانی ایران در پیام نوروزی خود با اشاره به فعالیت بخش خصوصی در كنار دیگر بخش های كشور برای رسیدن به اهداف اقتصادی و پشت سر گذاشتن سختی ها، ابراز امیدواری كرد كه ایران در سال 1399 از بحران ها عبور كند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، غلامحسین شافعی در پیام خود كه به مناسبت نوروز منتشر نموده، با اشاره به اینكه نوروز امسال یكی از خاص ترین نوروزهای پیش روی ایرانیان است، اظهار نمود: سال ۱۳۹۸ با همه فراز و نشیب ها، سختی ها و التهابات اقتصادی و اجتماعی و البته با ایفای مسئولیت های حرفه ای و اجتماعی فعالان اقتصادی و با پشتوانه بی دریغ مسئولان كشور در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی به انتها رسیده است. امیدوارم سال جدید كه آغاز آن با مبعث حضرت رسول اكرم (ص) همراه شده، سالی متفاوت و سرشار از نور امید برای همه ملت ایران باشد.
او با اشاره به مشكلاتی كه فعالان اقتصادی در سال های گذشته با آن دست و پنجه نرم كرده اند، اظهار داشت: فعالان اقتصادی كه در یك دهه اخیر با تحریم های ناعادلانه مواجه بوده اند و همواره برای آبادانی و توسعه پایدار كشور كوشیده اند، در سال جدید نیز همراه و همگام با همه اركان كشور با همت مضاعف در صدد تحقق اهداف و برنامه های اقتصادی و خدمت رسانی به هم میهنان خواهند بود چونكه یقین داریم زمستان نخواهد ماند و این قانون طبیعت است.
شافعی اشاره كرد: یقین دارم، این دشواری نیز به لطف خدای مهربان، همدلی و وفاق هم میهنان و البته به پشتوانه فرهنگ غنی و استوار این سرزمین كهن از سر خواهد گذشت و آنچه در تاریخ سترگ ایران باقی خواهد ماند، وحدت قلب ها و همت دستان همه برای عبور از این بحران است.
همچنین، مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران نیز در پیامی جداگانه، با اشاره به شرایط خاص به وجود آمده تحت تاثیر كرونا، اظهار داشت: سایه سنگین ویروس كرونا در ادامه بار سنگین تحریم ها و برخی سوءمدیریت ها، روزگار بسیار دشواری را برای كسب و كارهای شما رقم زده است. اتاق تهران در میانه این چالش های بی سابقه، تلاش نموده و خواهدنمود تا برای رفع موانع پیش روی تولید و كسب كارها، از دولت و تمامی نهادها، مطالبه گر ظاهر شود و حامی و همراه شما عزیزان باشد. علاوه بر این، اتاق تهران با نمایندگی از شما در طول سال جاری كه كشور درگیر حوادث تلخ بسیاری، از سیل گلستان تا سیستان و بلوچستان و بحران كنونی كرونا شد، كوشید در امتداد مسئولیت اجتماعی همراه لطمه دیدگان، سیل زدگان، نیازمندان و این اواخر، حامی اصلی كادر پزشكی و درمان كشور باشد.
خوانساری از فعالان اقتصادی خواسته با همدلی و اتحاد، برای عبور از این بحران ها تلاش نموده و در سال ۱۳۹۹، برای رسیدن به اهداف اقتصادی كشور تلاش كنند.
منبع:

1399/01/01
21:41:50
5.0 / 5
3578
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها