رئیس بنیاد مسكن:

تعداد واحدهای احداثی تا عید به ۴۰ هزار واحد می رسد

تعداد واحدهای احداثی تا عید به ۴۰ هزار واحد می رسد

به گزارش فی بگیر ایسنا/گلستان رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اظهار داشت: تابحال بازسازی حدود 20 هزار واحد مسكونی لطمه دیده از سیل در سطح كشور به انتها رسیده و به دنبال این هستیم كه تا عید این تعداد را به 40 هزار واحد برسانیم.علیرضا تابش امروز دوشنبه ۲۱ بهمن در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه گلستان در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در سیل فروردین ماه مجموعا ۸۳ هزار و ۸۵۰ واحد مسكونی تعمیر شد.

وی اضافه كرد: در سطح كشور، ۶۶ هزار واحد مسكونی نیاز به بازسازی داشت كه همه آنها به بانك عرضه شدند و ۶۲ هزار واحد عقد قرارداد كردند و حدود ۵۸ هزار واحد آغاز به كار كردند و در مراحل مختلف پیشرفت كار قرار دارند.

رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی با اشاره به اینكه سرعت كار بسیار زیاد است، افزود: ۴۶ هزار واحد به مرحله سقف رسیده اند و حدود ۲۰ هزار واحد تكمیل شده است. به دنبال این هستیم تا عید تعداد واحدهای تكمیل شده را به ۴۰ هزار واحد برسانیم و مابقی را تا یكی دو ماه بعد عید تحویل دهیم.

تابش اشاره كرد: در این مدت مجموعا ۴۰۵۰ میلیارد تومان كمك بلاعوض و تسهیلات ارزان قیمت در اختیار مردم سیل زده قرار گرفت. تا اختتام حدود ۲ هزار میلیارد تومان دیگر به این مبلغ افزوده خواهد شد.

وی اظهار داشت: با همكاری سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسكن و كمیته امداد برای ۳۰۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش كمیته امداد استان گلستان خانه ساخته خواهد شد.

منبع:

1398/11/22
00:45:53
5.0 / 5
4758
تگهای خبر: تعمیر , توسعه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها