كمك معیشتی فردا شب واریز می شود

كمك معیشتی فردا شب واریز می شود

فی بگیر: سومین مرحله حمایت معیشتی فردا شب (سه شنبه) به حساب 19 میلیون خانوار واریز می شود.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه باتوجه به تعطیلی روز چهارشنبه، سومین مرحله از حمایت های معیشتی ساعت ۲۴ فردا شب (۸ بهمن) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
كمك های معیشتی به تناسب بعد افراد خانوار پرداخت خواهد شد؛ به شكلی كه برای خانوارهای تك نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز انجام می شود.
بگفته سخنگوی سازمان برنامه و بودجه، در این مرحله ۷۵۷ هزار و ۳۲۴ خانوار دیگر كه درخواست بررسی دوباره آنها از طرف وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعی تایید شده، حمایت معیشتی مرحله اول و دوم و سوم را همزمان فردا شب دریافت خواهند كرد. بر این اساس، مجموع خانوارهای دریافت كننده حمایت معیشتی به ۱۸میلیون و ۹۹۷ هزار و ۹۶ خانوار رسیده است.
طبق اعلام وی، وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی همچنان در حال ارزیابی سایر درخواست ها بوده و امكان تایید تعداد بیشتری از این خانوارها در ماه های آتی وجود دارد و در هر مرحله كه خانوارها از طرف وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعی مورد تایید قرار بگیرند حمایت معیشتی از اولین مرحله برای آنها محاسبه و واریز خواهد شد.
این در حالیست كه یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی هم مطابق ماه قبل بیستم بهمن ماه واریز خواهد شد.
اما طبق آخرین مصوبات كمیسیون تلفیق مجلس قرار بر این است كه از سال آینده پرداخت یارانه نقدی و معیشتی طی یك مرحله انجام شده و به ازای هر نفر ۷۲ هزار تومان پرداخت گردد.
هم اكنون حدود ۷۸ میلیون نفر یارانه نقدی و از بین آنها ۶۰ میلیون نفر كمك معیشتی دریافت می كنند كه در سال آینده به مجموع ۷۸ میلیون نفر یارانه یكسان اختصاص پیدا می كند.
منبع:

1398/11/07
20:52:57
5.0 / 5
4032
تگهای خبر: پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها