استقرار پلیس در 13 گمرك كشور

استقرار پلیس در 13 گمرك كشور

به گزارش فی بگیر فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به استقرار پلیس در 13 گمرك كشور اعلام نمود كه پلیس امنیت اقتصادی در برخورد با متخلفان با افرادی روبرو شده كه گاها از جانب برخی جاها حمایت هم می شدند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه نخستین همایش نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید كه امروز در سالن اجلاس سران برگزار گردید با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس امنیت اقتصادی از شروع سال 98 فعالیت خویش را در كشور شروع كرد و در همین مدت كوتاه به توفیقات خوبی در مبارزه با جرایم اقتصادی دست یافته است.
وی درباره استقرار پلیس در گمرك هم خاطرنشان كرد: هم اكنون ماموران پلیس امنیت اقتصادی در 13 گمرك كشور مستقر شدند و در آینده این تعداد بیشتر هم خواهد شد.
سردار اشتری با اشاره به اینكه اولویت برخورد پلیس در مبارزه با قاچاق و جرایم اقتصادی برخورد با موارد سازمان یافته است، اظهار داشت: در همین راستا هم یك سری باندها را شناسایی كرده ایم. همینطور در برخورد با این جرایم افرادی را شناسایی كردیم كه گاها از جانب برخی جاها حمایت می شدند.
وی در پاسخ به پرسشی در مورد میزان همكاری دستگاه های دولتی نظیر وزارت اقتصاد و... با پلیس اقتصادی هم اظهار داشت: این دستگاه ها با ما همكاری دارند اما توقع ما همكاری بیشتر از اینهاست.
سردار اشتری همینطور در پاسخ به پرسش دیگر در مورد اینكه آیا پلیس تسلیم فشارها و هجمه ها در رسیدگی به پرونده ها می شود، اضافه كرد: ما وظایف خودمان را انجام می دهیم و تهدیدها و فشارها هیچ تاثیری در انجام وظیفه ما نخواهد داشت.
فرمانده ناجا با اشاره به اینكه گزارش تمامی اقدامات پلیس به قوه قضائیه ارجاع می شود تصریح كرد: در این حوزه اطلاعات بیشتر از راه قوه قضائیه اعلام خواهد شد.
سردار اشتری همینطور در پاسخ به پرسش دیگر در مورد وضعیت مناطق سیل زده و حضور پلیس در این مناطق اظهار داشت: پلیس دو وظیفه عمده در مناطق سیل زده بر عهده داشت یكی تأمین امنیت این مناطق و اموال سیل زدگان كه خوشبختانه امنیت در این مناطق برقرار شده و مشكل امنیتی هم نداشتیم و دیگری هم امدادرسانی و كمك به سیل زدگان بود كه ماموران پلیس هم در حد توان و امكانات خود در كنار دیگر نیروهای مسلح نظیر عوامل بسیج، سپاه و ارتش به سیل زدگان امدادرسانی كردند.1398/11/01
22:06:02
5.0 / 5
4182
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها