رئیس فدراسیون دوچرخه سواری:

دوچرخه سواری كردستان نیازمند چینش مناسب می باشد

دوچرخه سواری كردستان نیازمند چینش مناسب می باشد

به گزارش فی بگیر ایسنا/كردستان رئیس فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: دوچرخه سواری همانند یك صفحه شطرنج است كه با یك چینش مناسب و استفاده از نیروهای قوی می توان به پیروزی رسید.


خسرو قمری امروز (۲۵ دی) در مجمع انتخابات هیات دوچرخه سواری استان كردستان ضمن اشاره به اینكه كردستان به علل شرایط جغرافیایی كه دارد می تواند در این رشته پیشرفت كند، اظهار نمود: در بخش دوچرخه سواری كوهستان این دیار به علت كوهستانی بودن ظرفیت زیادی برای رشد و توسعه دارد كه این مهم نیازمند مدیریت صحیح است.
وی عنوان كرد: اختلافات در خانواده دوچرخه سواری كردستان زیاد است و رئیس هیات باید این مهم را كم كند چونكه با این شرایط نمی توان شاهد رشد در این رشته باشیم.
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ضمن اشاره به اینكه پتانسیل های موجود در كردستان باید مورد استفاده قرار بگیرد، افزود: تعامل با آموزش پرورش یكی از مهمترین فعالیت ها برای جذب استعداد است كه باید هیأت به آن عمل كرده و بتواند از درون آن نخبه پروری داشته باشد.
قمری به بخش دوچرخه سواری BMX اشاره نمود و اضافه كرد: این بخش از دوچرخه سواری می تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب نماید، ولی این مهم نیازمند بستر سازی است كه باید پیگیری شود.
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با تاكید بر این مهم كه كردستانی ها در دوچرخه سواری نخبه هستند، تصریح كرد: كردستان می تواند با همدلی و تلاش به نقطه های خوبی در سطح كشور برسد.
رئیس فدراسیون خاطرنشان كرد: آموزش هم همانند دیگر موضوعات مهم می باشد و در این راستا هم فدراسیون كمك خواهد نمود.
قمری تصریح كرد: دوچرخه سواری در كردستان همانند یك صفحه شطرنج می ماند كه بایك چینش مناسب و استفاده از مهره های مناسب می تواند پیروز شود.
در انتها خسرو قمری به حاشیه سازی در این رشته اشاره نمود وویادآور شد: اهالی این خانواده باید تلاش كنند كه از حاشیه دور شوند و در غیر این صورت از جانب فدراسیون كنار گذاشته خواهند شد.
گفتنی است كه مجمع انتخابات هیات دوچرخه سواری با حضور رئیس فدراسیون برگزار و در انتها بهمن احمدی با كسب ۱۱ رای بعنوان رئیس هیات انتخاب گردید.1398/10/25
20:10:51
5.0 / 5
4363
تگهای خبر: آموزش , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها