انتقاد یك نماینده مجلس از ردیف بودجه افزایش حقوق كارمندان

انتقاد یك نماینده مجلس از ردیف بودجه افزایش حقوق كارمندان

به گزارش فی بگیر نایب رییس كمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: طبق قانون، افزایش حقوق باید متناسب با تورم باشد در واقع باید 43 درصد افزایش حقوق داشته باشیم.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، امیر خجسته در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی با انتقاد به شیوه اطلاع رسانی در زمینه اصلاح قیمت بنزین و با بیان این كه «مردم تحت فشار قرار گرفته اند» اظهار نمود: نباید بگذاریم فشار بیشتر از این روی مردم باشد. اجازه ندهیم كه یك عده سودجو در بازار دلالی كنند. اگر با لبخند حرف بزنیم و بگوییم از ماجرا اطلاعی نداشتیم در واقع روی زخم مردم نمك پاشیده ایم.
نایب رییس كمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به اظهاراتی در خصوص لزوم عدم تاثیرگذاری سیاست اصلاح قیمت بنزین به افزایش سایر كالاها و با تاكید بر این كه « اقتصاد دستوری نیست بلكه تابع عرضه و تقاضاست» اظهار داشت: از سران قوا می خواهم كه اجازه ندهند دلال های كلاش بازار را مدیریت كنند.
خجسته در انتها نطق خود در مورد یارانه 60 میلیون نفری مدعی شد: وقتی به كوچه و محل، بازار و خیابان و در میان مردم می روم مردم می گویند چنین یارانه ای برای ما واریز نشده است. وقتی می گویید، عمل كنید. ما یك كمیته حقیقت یاب تشكیل می دهیم. بنده خودم راسا به مبحث ورود خواهم كرد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در انتها نطق خود با اشاره به ردیف بودجه افزایش حقوق كاركنان اظهار داشت: طبق قانون افزایش حقوق كارمندان باید متناسب با تورم باشد، طبق قانون باید 43 درصد افزایش حقوق داشته باشیم.1398/09/25
20:36:20
5.0 / 5
4182
تگهای خبر: اقتصاد , سود , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها