در گزارش فی بگیر عنوان شد

رایزنی برای افزایش سهمیه سوخت تاكسی ها در صورت كافی نبودن سهمیه

رایزنی برای افزایش سهمیه سوخت تاكسی ها در صورت كافی نبودن سهمیه

به گزارش فی بگیر مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های كشور اظهار داشت: اگر بررسی های تكمیلی نشان داد سهمیه سوخت در نظر گرفته شده برای تاكسی ها كافی نیست رایزنی های خودرا برای افزایش سهمیه آغاز می نماییم.مرتضی ضامنی در گفت و گو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این پرسش كه رانندگان تاكسی از سهمیه سوخت در نظر گرفته شده برای تاكسی ها راضی نیستند و معتقدند تنها كفاف ۲۰ روز تردد آنها را خواهد داد، اظهار داشت: هم اكنون ۹۵ درصد ناوگان فعال تاكسیرانی دوگانه سوز هستند و قیمت گاز تغییر نكرده است. همین طور سهمیه بنزین اختصاص یافته بعد از بررسی ها ممكنست مورد بازبینی قرار گیرد.
وی افزود: بعد از بررسی تكمیلی سهمیه پیش بینی شده اگر به این نتیجه برسیم كه این میزان سهمیه كافی نیست اساسا رایزنی های لازم را انجام خواهیم داد تا دولت تصمیمات تكمیلی در این رابطه بگیرد.
ضامنی در پاسخ به پرسش دیگری درباب افزایش سایر هزینه های تاكسیران ها بعد از افزایش نرخ سوخت اظهار داشت: در حال بررسی هستیم كه اقلامی كه تابع قیمت سوخت هستند و متناسب با افزایش قیمت سوخت افزوده می شوند احصا نماییم و به وزارت كشور ارائه دهیم تا حمایت بیشتری در این عرصه صورت گیرد. رانندگان بدون دغدغه و نگرانی به خدمات رسانی خود ادامه دهند برای اینكه ما در حال بررسی و رایزنی برای پشتیبانی از این نوع اقلام هستیم.
وی اشاره كرد: در هیچ جای كشور نباید افزایش قیمت كرایه رخ دهد و شهروندان در صورت مشاهده تخلف آنرا به سامانه های ثبت شكایت ارسال نمایند و این موارد با اولویت بررسی شده و با متخلفان برخورد می شود. برای حفظ قیمت كرایه های تاكسی نیاز به همكاری شهروندان در حوزه نظارت داریم.


منبع:

1398/08/26
17:18:48
5.0 / 5
4267
تگهای خبر: خدمات , قیمت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها