ثروتمندترین فرد اروپا در یك هفته ۵ میلیارد دلار پولدارتر شد!

ثروتمندترین فرد اروپا در یك هفته ۵ میلیارد دلار پولدارتر شد!

فی بگیر: ثروت برنارد آرنو فرانسوی به 100 میلیارد دلار نزدیك شد.


به گزارش فی بگیر به نقل از فوربس، به دنبال افزایش ۱۷ درصدی فروش برند مشهور " لوئی ویتون" در سه ماهه سوم سال، ثروت برنارد آرنو، مدیرعامل فرانسوی آن به ۹۹.۲ میلیارد دلار رسید كه حاكی از افزایش ۵.۶ درصدی ثروت وی در مقایسه با هفته قبل آن است. لوئی ویتون یك هولدینگ بزرگ فعال در عرصه مد و لباس است كه ۷۵ زیر مجموعه بزرگ همچون " كریستین دیور" را تحت مالكیت خود دارد.
لوئی ویتون در سال ۱۸۵۴ توسط فردی به همین نام در پاریس شروع به كار كرد و به تولید پوشاك، كتاب، ساعت و جواهر مشغول می باشد. مقر اصلی این برند در شهر پاریس فرانسه قرار دارد و بگفته فوربس با ارزشی معادل ۳۹.۳ میلیارد دلار، حالا دوازدهمین برند باارزش جهان است.
آرنو فرانسوی حالا ثروتمندترین فرد اروپا و سومین فرد ثروتمند جهان بعد از جف بزوس ( ۱۰۷.۵ میلیارد دلار ثروت) و بیل گیتس ( ۹۹.۲ میلیارد دلار ثروت) است. رقیب آرنو در اروپا مالك برند مشهور " گوچی" یعنی فرانسوا پیناو است كه ۳۰.۲ میلیارد دلار ثروت دارد.
با وجود تظاهرات گسترده در هنگ كنگ كه به تنهایی بین ۵ تا ۱۰ درصد كل مصرف كالای لوكس در جهان را دارد، تحقیقات موسسه " برنشتاین ریسرچ" نشان داده است كه فروش برند لوئی ویتون در آسیا ۱۲ درصد در سه ماهه سوم سال نسبت به فصل قبل افزایش پیدا كرده است.
آخرین بار ثروت آرنو در ژوئن امسال به ۱۰۰.۴ میلیارد دلار رسید و وی را تبدیل به سومین فرد ثروتمند جهان كرد. با این وجود از آن زمان به بعد ثروت وی نتوانسته است از مرز ۱۰۰ میلیارد دلار عبور كند.
در آخرین روز از معاملات هفتگی بورس پاریس، ارزش هر سهم برند لوئی ویتون با ۰.۳۶ درصد افزایش نسبت به روز قبل خود به ۳۷۸.۲۰ یورو رسید.
منبع:

1398/07/21
14:55:53
5.0 / 5
4333
تگهای خبر: تولید , دلار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها