۵ روز رشد مداوم برای بورس بازان

۵ روز رشد مداوم برای بورس بازان

فی بگیر: در پنج روز كاری هفته جاری شاخص كل بورس توانست بیشتر از 20 هزار واحد رشد را تجربه كند و بدین ترتیب وارد كانال 314 هزار واحدی شود.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، درانتها معاملات هفته منتهی به سوم مهرماه ۹۸، شاخص كل با ۲۰ هزار و ۲۴۳ واحد افزایش نسبت به هفته قبل، به تراز ۳۱۴ هزار و ۴۰۹ واحد رسید.
شاخص كل هم وزن با ۷۳۰۳ واحد افزایش رقم ۹۱۵۵۱ واحدی را تجربه نمود.
شاخص بازار اول با ۱۴ هزار و ۴۴۱ واحد افزایش به رقم ۲۲۸ هزار و ۶۶۵ واحد بالغ شد و شاخص بازار دوم با ۴۲ هزار و ۳۸۱ واحد افزایش عدد ۶۳۸ هزار و ۶۵۱ واحد را تجربه نمود و بدین سان شاخص بازار اول ۷۴.۶ درصد افزایش و شاخص بازار دوم با ۷.۱۱ درصد افزایش نسبت به هفته قبل همراه شدند.
در پنج روز كاری این هفته، ارزش كل معاملات اوراق بهادار به ۱۰۶ هزار و ۸۸۵ میلیارد ریال بالغ شد كه نسبت به هفته قبل ۶۶.۸ درصد كم شد.
در ضمن تعداد ۲۵ هزار و ۳۳۷ میلیون انواع اوراق بهادار در بیشتر از دو میلیون و ۳۰۰ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۷.۳۲ درصد و ۱.۲۶ درصد كاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه كردند.
این درحالی است كه تعداد ۱۰۰۲ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش كل بیشتر از ۱۰ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب با دو درصد و پنج درصد افزایش نسبت به هفته گذشته همراه شدند.
در بازار بدهی كه اوراق مشاركت، گواهی سپرده و صكوك معامله می شود، تعداد یك میلیون و ۴۰۰۰ برگه اوراق مشاركت به ارزش كل بیشتر از ۱۳۵۶ میلیارد ریال معامله شد.
منبع:

1398/07/05
14:08:19
5.0 / 5
4280
تگهای خبر: سرمایه , سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها