سلیمی خواهان ورود قوه قضاییه به مبحث سحر خدایاری شد

سلیمی خواهان ورود قوه قضاییه به مبحث سحر خدایاری شد

به گزارش فی بگیر یك عضو فراكسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به خودسوزی سحر خدایاری اظهار داشت: چه كسانی قصه دختر آبی را علم كردند؟ قوه قضاییه با آنها برخورد كند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی در تذكری شفاهی در انتقاد از وضعیت اقتصادی اظهار داشت: وضعیت ضریب جینی نسبت به ماه های گذشته بدتر شده است. پردرآمدها نسبت به كم درآمدها، ۱۴ برابر دریافتی دارند. چه بلایی بر سر مردم آمده كه سخنگوی دولت می گوید فقط ۲۰۰ هزار نفر ثروتمند داریم كه باید یارانه شان را قطع كنیم؟ آقای ربیعی! می دانید معنای حرف شما چیست؟
علی ربیعی در حاشیه جلسه روز چهارشنبه (27 شهریور) هیات دولت درباره آخرین تصمیمات برای قطع یارانه ثرونمندان اظهار نمود: یارانه حدود 700 الی 800 هزار نفر كه درآمد بالای میلیاردی در سال دارند قطع می شود. برای شناسایی این افراد كار دقیقی انجام شده است و مجموعه هزینه هایی كه دارند و شاخصهای همچون خودرو، مسكن و هزینه های خانوار مدنظر قرار گرفته است. من آمار دقیق افرادی كه یارانه آنها قطع خواهد شد در اختیار رسانه ها قرار می دهم.
در آمار عرضه شده توسط سخنگوی دولت آمده است: همانطور كه اطلاع دارید بر مبنای مصوبه مجلس محترم شورای اسلامی در بودجه سال 1398، دولت موظف به حذف یارانه سه دهك درآمدی شده است. به منظور تحقق و اجرای این قانون در شهریور امسال، كمتر از 200 هزار خانواده پردرآمد «شناسایی» شده و یارانه نقدی به حسابشان وازیر نخواهد شد.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: در مورد اروپا یك روز بحث ۱۵ میلیارد مطرح می شود روز دیگر اینستكس و روز بعد اس پی وی را مطرح می كنند. آیا كافی نیست؟ نباید به خودمان بیاییم؟
این عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: خبرنگاری در نیویورك مطلبی در مورد مذاكره ایران و آمریكا گفته است. مسؤلان حواس شان باشد كه كلاه سرشان نرود.
این عضو فراكسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در انتها با اشاره به خودسوزی سحر خدایاری اظهار داشت: قصه دختر آبی را چه كسانی علم كرده اند و برای كشور بحران درست كرده اند؟ چه كسانی هزینه گذاشتند؟ آیا نباید با آنها برخورد شود؟ قوه قضاییه با افرادی كه از این طریق حیثیت كشور را زیرسوال برده اند برخورد كند.1398/07/02
13:55:24
5.0 / 5
4380
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها