همكاری ایران خودرو و شركت های دانش بنیان برای طراحی و تولید خودرو های برقی

همكاری ایران خودرو و شركت های دانش بنیان برای طراحی و تولید خودرو های برقی

به گزارش فی بگیر در دیدار مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری همكاری شركت های دانش بنیان برای طراحی و تولید خودرو های برقی مورد تاكید قرار گرفت.


به گزارش فی بگیر به نقل از گروه صنعتی ایران خودرو، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در این دیدار بر همكاری با گروه صنعتی ایران خودرو و ایجاد حلقه های ارتباطی بین شركت های دانش بنیان و این گروه صنعتی تصریح كرد.
طبق اعلام ایران خودرو، وی ضمن تایید فعالیت های انجام شده در گروه صنعتی ایران خودرو تاكنون، برای همكاری و تامین فعالیت های فناورانه دانش بنیان با حمایت نهادهای مالی كشور اعلام آمادگی كرد.
فرشاد مقیمی- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو- هم در این دیدار با تاكید بر بهره مندی از ظرفیت های شركت های دانش بنیان در توسعه صنعت خودرو اظهار داشت: برای ایجاد یك چهره خوب و مطمئن از صنعت خودرو برای مردم و حاكمیت احتیاج به حركت جهادی و هم پشتوانه فناوری و نوآوری دانش بنیان است.
وی با اشاره به حركت های بوجود آمده در گروه خودروسازی جهت استفاده از دانشمندان و مهندسین جوان و خلاق كشور اضافه كرد: می خواهیم با محوریت و پرچم داری گروه خودروسازی و به كارگیری توان كشور در حوزه های مختلف، یك حركت یكپارچه و منسجم برای دستیابی به محصولات جدید همچون خودرو های برقی ایجاد نماییم.
مدیرعامل ایران خودرو همكاری شركت های دانش بنیان برای طراحی و تولید خودرو های برقی را از سیاست های گروه صنعتی برشمرد و اظهار داشت: برای تحقق این مهم حمایتهای مالی و معنوی معاون علمی وفناوری رئیس جمهوری و نهادهای قانون گذار برای توسعه زیرساخت های مورد نیاز آن بسیار ضروری می باشد.
وی با اشاره به توجه به حوزه های فناورانه برای ارتقای كیفی و تولید محصولات جدید، اظهار نمود: اجرای هرچه سریع تر تعهدات به مشتریان، سرمایه گذاری برای توسعه محصول و افزایش داخلی سازی قطعات از اولویت های كاری ایران خودرو است.1398/06/20
22:52:49
5.0 / 5
4183
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها