جزئیات بازگشت حجاج به ایران در ۱۹ فرودگاه كشور

جزئیات بازگشت حجاج به ایران در ۱۹ فرودگاه كشور

به گزارش فی بگیر سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: حجاج ایرانی ۲۵ مرداد تا ۱۷ شهریور در چارچوب ۳۶۱ پرواز به ۱۹ فرودگاه كشور باز می گردند و از آنها می خواهیم همه سفارش های سازمان حج و زیارت را رعایت نمایند.


رضا جعفرزاده درباره جزئیات بازگشت زائران ایرانی اظهار داشت: بازگشت زائران ایرانی از ۲۵ تا ۱۷ شهریور ماه در چارچوب ۳۶۱ پرواز توسط شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ایران ایر ادامه خواهد داشت كه طی این ۲۱ روز زائران به ۱۹ فرودگاه كشور در استان های مختلف می رسند.
وی با اشاره به اینكه ۱۷۶ پرواز از جده و ۱۸۵ پرواز از مدینه به سمت ۱۹ ایستگاه مورد نظر حركت خواهند كرد، اظهار نمود: برای سازمان هواپیمایی كشوری اولویت اول ایمنی پروازهاست كه باید به خوبی محقق شود تا زائران ایرانی بخصوص آنهایی كه از رنج های سنی بالاتری برخوردار می باشند به راحتی بتوانند به كشور بازگردند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری با اشاره به اینكه هر یك از زائران حداكثر می توانند ۲۰ كیلوگرم بار با خود داشته باشند، اظهار داشت: در بخش هوایی سازمان هواپیمایی كشوری بعنوان دستگاه حاكمیتی شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، شركت هندلینگ و... هر یك وظایف خویش را باید به خوبی در این زمینه انجام دهند تا بستر لازم برای آسایش و امنیت زائران و پروازها فراهم گردد. همینطور از زائران درخواست داریم كه همه سفارش های سازمان حج و زیارت را كه در چارچوب بسته های آموزشی به آنها عرضه شده است، را رعایت نمایند تا بتوانیم به خوبی از پس این وظیفه برآییم.
به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، بیشتر از ۸۸ هزار و ۵۶۱ زائر امسال به خانه خدا رفته اند كه همه آنها از راه شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پروازشان انجام شده است.1398/05/18
16:35:50
5.0 / 5
4220
تگهای خبر: آموزش , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها