اصلاحیه قانون نظام صنفی به مجلس می رود

اصلاحیه قانون نظام صنفی به مجلس می رود

فی بگیر: رئیس مركز اصناف و بازرگانان ایران اظهار داشت: اصلاحیه قانون نظام صنفی به مجلس می رود.


به گزارش فی بگیر به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیمان زندی در همایش یك روزه معاونین امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمانهای صنعت، معدن و تجارت اضافه كرد: این كمیته مستمراً در دو هفته اخیر جلسه تشكیل می دهد و بررسی های لازم در حال انجام می باشد و پیش بینی ها نشان داده است تا دو هفته آتی این اصلاحیه به مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.
رئیس مركز اصناف و بازرگانان ایران افزود: با هدف آرامش بخشی به بازار با تمام اتحادیه های همگن جلساتی برگزار می گردد تا مشكلات و مسائل در این عرصه مورد رسیدگی قرار گیرد.
او لزوم توجه جامعه صنفی و فعالان صنفی به مساله تنظیم بازار را یاد شده قرار داد و اظهار داشت: حضور بازرسان اصناف در بازار از اهمیت بالایی برخوردار است، این مهم طبق تكلیفی كه برای مركز امور اصناف در نظر گرفته شده است و لازم است این نكته در كمیسیون های نظارت جدی گرفته شود.
زندی اظهار داشت: مناسبتهای پیش رو همچون ماه محرم و صفر و بازگشایی مدارس مورد توجه ویژه كمیسیونهای نظارت باید قرار گیرد.
رئیس مركز اصناف و بازرگانان ایران اشاره كرد: شیوه نامه برگزاری نمایشگاه های بهاره ارسال شده است. در شیوه نامه مسئولیتها مشخص شده است. توجه كنید بر این اساس قیمتها در این نمایشگاه ها باید ۱۵ تا ۲۰ درصد پایین تر از قیمت بازار باشد و این مهم را از همین حالا در دستور كار بررسی قرار دهید.
منبع:

1398/05/10
00:50:15
5.0 / 5
4292
تگهای خبر: تجارت , توسعه , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها