اتصال كارت بانكی به كارت سوخت منتفی شد، برای دریافت كارت به پلیس بعلاوه۱۰ رجوع كنید

اتصال كارت بانكی به كارت سوخت منتفی شد، برای دریافت كارت به پلیس بعلاوه۱۰ رجوع كنید

به گزارش فی بگیر شركت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام نمود كه اتصال كارت بانكی به كارت سوخت اجرایی نمی گردد و كارت بانكی زمانی قابلیت اجرایی دارد كه سهمیه بندی اعمال شود و هم اكنون هم برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین وجود ندارد.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، استفاده از كارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه الزامی شده است و طبق اعلام شركت ملی پخش فراورده نفتی برای تامین كارت سوخت هیچ مشكلی وجود ندارد و همه افرادی كه به هر عنوانی كارت سوخت ندارند می تواند با رفتن به پلیس +۱۰ تقاضای صدور كارت كنند.
طبق اعلام این شركت افرادی كه كارت سوخت داشتند و برای فعال كردن كارت بانكی هم اقدام نموده بودند، باید از تاریخ مقرر، صرفا از كارت سوخت استفاده كنند و افرادی هم كه متقاضی استفاده از كارت بانكی بودند و كارت سوخت نداشتند، بهتر است بدانند با عنایت به این كه اطلاعاتشان در سیستم ثبت شده، نیازی به رفتن به پلیس+10 ندارند و كارت سوخت برای این دسته از افراد ارسال می شود.
همینطور طبق اطلاعیه شركت ملی پخش فرآورده های نفتی در نهم خرداد ماه آن دسته از صاحبان خودرو ها كه كارت هوشمند سوخت خویش را گم كرده و بر مبنای فراخوان قبلی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با پیمودن فرآیند لازم، شماره حساب كارت اعتباری خویش را ثبت كرده اند، نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و كارت هوشمند سوخت آنها بر مبنای ثبت نام انجام شده قبلی، صادر می شود و توسط شركت پست جمهوری اسلامی ایران به آنها تحویل داده خواهد شد.
این هموطنان، هزینه صدور كارت سوخت المثنی را برابر تعرفه مصوب، هنگام دریافت كارت به مأموران شركت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت خواهند كرد. همینطور اگر عده ای از هموطنان كه كارت هوشمند سوخت خویش را گم كرده اند و در فراخوان قبلی نسبت به ثبت نام از راه سامانه دولت همراه اقدام نكرده اند، می توانند با رفتن به دفاتر پلیس +۱۰ یا سامانه دولت همراه (به ترتیبی كه متعاقباً اعلام می شود) برای صدور كارت هوشمند سوخت المثنی اقدام نمایند.1398/04/27
10:49:33
5.0 / 5
4683
تگهای خبر: پرداخت , سیستم , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها