رئیس جدید به مركز آمار رفت

رئیس جدید به مركز آمار رفت

فی بگیر: پس از حدود یك ماه از رفتن پارسا از مركز آمار ایران، سرانجام حسین زاده نیستانی بعنوان رئیس این سازمان منصوب گردید.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، حدود یك ماه پیش امیدعلی پارسا از مركز آمار ایران رفت و در سازمان امور مالیاتی بعنوان رئیس منصوب گردید.
مركز آمار از زیرمجموعه های سازمان برنامه و بودجه به حساب می آید و اخیراً نوبخت -رئیس سازمان برنامه و بودجه- كه خود پیشنهاد انتصاب پارسا بعنوان رئیس سازمان امور مالیاتی را مطرح كرده بود، حالا جواد حسین زاده نیستانی را بعنوان رئیس مركز آمار ایران انتخاب نموده است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه طی حكمی با انتصاب حسین زاده نیستانی بعنوان رئیس مركز آمار تاكید كرده كه انتظار می رود تا در امتداد ایجاد تحول بنیادین در راهبری توسعه، طراحی زیرساخت ها و رصد توسعه ای پایدار و متوازن با برخورداری از همكاری اركان نظام آماری كشور و دستگاه های اجرایی و با به كارگیری روش های نوین، رئیس جدید بتواند در قالب ماموریت ها و وظایف مركز آمار ایران اقدامات لازم را انجام دهد.
امیدعلی پارسا رئیس پیشین مركز آمار ایران در سال ۱۳۹۵ به این مركز آمد و قبل از وی سال ها عادل آذر كه حالا رئیس دیوان محاسبات است ریاست مركز آمار را بر عهده داشت.
منبع:

1398/04/11
13:51:50
5.0 / 5
4298
تگهای خبر: توسعه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها