دلار به روند كاهشی بازگشت

دلار به روند كاهشی بازگشت

به گزارش فی بگیر قیمت ارز بعد از یك روز افزایش، بار دیگر به روند نزولی خود بازگشت و دلار در صرافی های مجاز بانك مركزی نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان ارزان گردید.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، بانك ها امروز (۲۲ خرداد) قیمت ارز را نسبت به روز گذشته كاهش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در بانك ها كه روز گذشته ۱۲ هزار و ۷۲۲ تومان بود، امروز به ۱۲ هزار و ۵۲۸ تومان رسیده است.
همینطور قیمت خرید یورو نسبت به روز گذشته با كاهش همراه شد و شعب ارزی بانك ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۱۹۷ تومان می خرند كه قیمت این ارز هم حدود ۲۰۰ تومان كاهش یافته است.
هر پوند انگلیس هم امروز در شعب ارزی بانك ها به قیمت ۱۵ هزار و ۹۳۴ تومان خریداری می شود.

قیمت ارز مسافرتی
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به صورتی كه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۴ هزار و ۹۱۱ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان می رسد.

قیمت ارز در صرافی های بانكی
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان كاهش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان است.
این صرافی ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان می خرند و ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان می فروشند كه این نرخ ها هم نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان كاهش داشته است.1398/03/22
15:26:35
5.0 / 5
4450
تگهای خبر: دلار , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها