مسعودی: وام ها ربوی شده اند

مسعودی: وام ها ربوی شده اند

فی بگیر: نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی با تاكید بر این كه نشاط عامل رشد و نیاز بشری است بیان كرد: مدرسه باید شاد باشد و برخورد سلبی و عزل مدیر چاره سوژه نخواهد بود.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، اصغر مسعودی نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه جلنی امروز مجلس اظهار داشت: ضمن تبریك به مناسبت ماه رمضان و میلاد امام حسن (ع) كریم دوده (ع) اظهار داشت: آمریكا كه حامی تروریسم است ما را تحریم كرده و تهدید می كند. ما از این تحریم ها و تهدیدها هراسی نداریم.
وی ادامه داد: ما وارثان مكتب حسین (ع) تصمیم ظالمان نمی شویم بر چنگه ی گرگ بوسه نمی زنیم. در مقابل ظالم زانو نمی زنیم و در بر جام درجا نمی زنیم و آمریكا را شیطان بزرگ می دانیم. بهتر است كه خاطرات سرداران سرافراز دفاع مقدس و ابابیل طبس در كاخ سفید مرور شود. سران كشورهای عربی بدانند آنان كه شیرشان دوشیده می شود گوشتشان نیز خورده می شود.
نماینده مردم نیریز در مجلس شورای اسلامی عنوان كرد: كلید اصلی حل مشكلات كشور مهار گرانی و تورم، توجه به محرومیت ها، استفاده از جوانان، اقتصاد مقاومتی، و مبارزه با فساد است. فساد اژدهای هفت سری است كه اعتماد مردم را متزلزل می كند. تسامح در مبارزه با فساد همدستی، با فاسدان و مفسدان است.
وی ادامه داد: آقای رئیس جمهور به داد فقرا برسید كه زبان شكایت ندارند. فقر بدترین دشمن قانون و نزدیك به كفر است. اگر مردم احساس كنند حكومت با آنها ظلم می كند به فكر جبران خواهند افتاد و خیلی از ناهنجاری ها با رفتار دولت ها مرتبط می باشد. ما امروز نیازمند اخلاق، همدلی و اتحاد هستیم. باید مراقب باشیم كه ریا و رشوه ریشه انقلاب را گرفتار مشكل نكند.
نماینده مردم نیریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوعات حوزه ی انتخابیه خود اظهار داشت: آقای وزیر نیرو اگر حقابه ی تالاب ها تأمین نشود طوفان ریزگردها انتقام خواهند گرفت. آب را رها كنید تا بختگان جان بگیرد. آقای وزیر اقتصاد پول ملی ارزش خودرا از دست داده و وام ها ربوی شدند. آقای وزیر نفت نوسانات ارز، گازرسانی به روستاهای حوزه ی انتخابیه را تحت شعاع قرار ندهد.
وی افزود: آقای وزیر آموزش و پرورش، نشاط نیاز بشری عامل رشد، و هماهنگ با فطرت است. برمبنای سند تحول بنیادین به نشاط و پویایی توجه كنید. برخورد سلبی و عزل مدیر چاره مساله نیست. مدیر و معلم و مدرسه و خانه شاد نباشد كودك نشاط ندارد و دلها خسته خواهد شد. امام رضا (ع) اوقات زندگی را به چهار دسته تقسیم می كند، عبادت، معیشت، معاشرت و مسرت. آقای وزیر به رتبه بندی معلمان توجه كنید و مطالبات آنها را پرداخت كنید. باید بر تخصیص ارز به سوژه كاغذ و توزیع كاغذ توجه گردد. آقای رئیس صدا و سیما از هویت ملی و حرمت افراد و ارقام حفاظت كند.

منبع:

1398/02/31
15:47:50
5.0 / 5
4932
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها