مدیرعامل لیزینگ گردشگری خبر داد:

ایجاد زنجیره تأمین برای رونق تولید و گردشگری

ایجاد زنجیره تأمین برای رونق تولید و گردشگری

به گزارش فی بگیر مدیرعامل لیزینگ گردشگری از ایجاد زنجیره تأمین برای كمك به صنعت هتل داری و رونق تولید داخل توسط این لیزینگ اطلاع داد.


قدرت الله آسوده در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه لیزینگ گردشگری از اسفندماه سال قبل مجوز فعالیت خویش را از بانك مركزی دریافت كرده است، اظهار نمود: با عنایت به تاكید مقام معظم رهبری بر اهمیت رونق تولید امسال به دنبال این هستیم كه بتوانیم با ایجاد این زنجیره تأمین، هم به صنعت هتل داری و گردشگری كشور كمك نماییم و هم تولید داخل را رونق ببخشیم.
وی با اشاره به اینكه اولین پروژه خویش را امسال با این هدف استارت زده ایم، اظهار داشت: در این راستا ون های هایس ۱۳ نفره برای هتل ها در نظر گرفته شده كه این ون ها را با تسهیلات ۱۸ درصد به آنها عرضه می نماییم، به این شكل كه ۶۰ درصد قیمت خودرو و تسهیلات ۱۸ درصدی برای فروش این ون ها به هتل ها در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل لیزینگ گردشگری با اشاره به تسهیلات این لیزینگ برای نوسازی تجهیزات هتلی، خاطرنشان كرد: همینطور تسهیلات ۱۸ درصدی برای نوسازی تجهیزات هتل های كشور در نظر گرفتیم كه اعتبار در نظر گرفته شده برای این تسهیلات ۲، ۰۰۰ میلیارد ریال است كه طبق برآوردهایی كه داشتیم، امیدواریم كه بتوانیم این رقم را در نیمه نخست سال جاری اختصاص دهیم.
آسوده اضافه كرد: قول هایی هم گرفتیم كه چهار درصد از سود تسهیلات پرداختی از جانب صندوق توسعه ملی پرداخت گردد كه بدین سان سود این تسهیلات به ۱۴ درصد كاسته می شود، البته با عنایت به اینكه فرایند اداری این گونه موارد زمان بر است و امكان دارد گره هایی در كار ایجاد شود، خود صنعت هتل داری هم زیاد به این مورد خوشبین نیست.
وی در مورد شرایط اعطای این تسهیلات به هتل ها نیز، تصریح كرد: با عنایت به مدیریت ریسك لیزینگ، شرایط درآمدی هتل ها در مدت اخیر برای ما مهم می باشد و آنرا بررسی می نماییم، در واقع باید به این جمع بندی برسیم كه مجموعه توانایی بازپرداخت اقساط خویش را دارد.
مدیرعامل لیزینگ گردشگری با اشاره به اینكه ون های هتلی یكی از الزامات هتل پنج ستاره است، اظهار نمود: بدین سان هتل هایی كه می خواهند خویش را ارتقا دهند می توانند با استفاده از این تسهیلات، خویش را ارتقا داده و از محل افزایش درآمد خود اقساط را بپردازند.
به قول آسوده، رقم تسهیلات پرداختی به هر هتل بر مبنای كیفیت آن هتل (تعداد ستاره) از یك تا پنج میلیارد تومان متغیر خواهد بود.
وی تصریح كرد: اولویت ما این است كه این هتل ها از تولیدات ایرانی در تجهیزات خود استفاده كنند تا بتوانیم علاوه بر رونق صنعت گردشگری، نقشی در رونق سایر تولیدات داخلی هم داشته باشیم.1398/02/05
15:20:10
5.0 / 5
4303
تگهای خبر: پرداخت , توسعه , تولید , سود
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها