درخواست شركت ملی پخش فرآورده های نفتی

مردم كم فروشی پمپ بنزین ها را گزارش دهند

مردم كم فروشی پمپ بنزین ها را گزارش دهند

فی بگیر: كم فروشی در بعضی از جایگاه های سوخت موضوعی است كه سال هاست آفت این حوزه شده و صدای اعتراض خیلی از مردم را بلند كرده است؛ در این راستا، مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از مردم تقاضا كرده كه تخلفات جایگاه ها را به این شركت گزارش كنند.


به گزارش فی بگیر به نقل از ایسنا، هرچند وقت یك دفعه فیلمی در فضای مجازی منتشر می شود كه از كم فروشی در یكی از جایگاه های سوخت حاكی می باشد. جایگاه هایی كه بگفته سیدمحمدرضا موسوی خواه - مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران - پس از بررسی، شناسایی شده و جریمه می شوند. اما هم چنان این دغدغه بین مردم وجود دارد و به یك تجربه مشترك تبدیل گشته است.
در این راستا، موسوی خواه از مردم تقاضا كرده است اگر تخلفی از جایگاه ها دیدند، به شركت ملی پخش فرآورده های نفتی گزارش كنند و در این باره به ایسنا توضیح داد: اگر مردم در هر جایگاهی، تخلفی دیدند، به شركت ملی پخش اطلاع دهند و منتظر بمانند. این شركت تیم نظارتی خودرا با تجهیزات كنترل كمی به جایگاه مذكور اعزام می كند و چنانچه تخلف جایگاه اثبات شود، به شدیدترین شكل ممكن جریمه خواهد شد.
وی هم چنین به این سوال كه چه جریمه ای در انتظار جایگاه های متخلف است، پاسخ داد: مقدار اضافی تلمبه تا زمانی كه كنترل، تنظیم و به فروش رسید، محاسبه شده و شماره توتالیزه آن نوشته و این شماره تا شماره روز جاری برداشته می شود. مثلاً می شود ۱۰ هزار لیتر. در این ۱۰ هزار لیتر مشخص می شود كه در هر ۲۰ لیتر چند سی سی كم تر فروخته شده است. این نرخ محاسبه و جایگاه به نرخ فوب خلیج فارس جریمه می شود. جایگاه داران قشر زحمت كش هستند و واقعاً خدمت می كنند. امكان دارد تخلف هم صورت بگیرد كه نمی توان كتمان كرد.
مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی در ادامه درباره نظارت بر جایگاه های سوخت توضیح داد: هر هفته همه جایگاه های كشور كنترل كیفی می شوند. درواقع فرآورده نزدیك به ۴۰۰۰ جایگاه كنترل كیفی می شود و ماهی یك دفعه، ۵۰ هزار تلمبه هم توسط شركت ملی پخش كنترل می شود.
موسوی خواه درانتها اشاره كرد: مردم كم فروشی را با شماره ۰۹۶۲۷ اطلاع دهند كه در حضور خودشان تخلف پیگیری شود. در همه جایگاه ها، تابلوهای اضطراری نصب شده است كه یك شماره مربوط به همین سوژه است.1397/11/23
13:47:48
5.0 / 5
4231
تگهای خبر: شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فی بگیر Fee Begir
feebegir.ir - تمام حقوق سایت فی بگیر محفوظ است

Fee Logo فی بگیر

قیمت روز کالاها